Desi alarm, alarm sistemleri ve güvenlik kameraları hizmeti sunan köklü bir firmadır. 1992 yılından günümüze en iyi kaliteyi müşterilerine sunma stratejisi ile büyümeyi hedeflemiştir. İstanbulda güvenlik alarmı ve kamera sistemleri ihtiyacı nüfusun çoğalmasıyla artış göstermiştir. Firmamız ise 2002 yılında Desi Alarm sistemlerinden aldığı onaylı bayiilik sistemi ile İstanbul’un her ilçesine hizmet sunmaya başlamıştır.

Alarm sistemlerinde ihtiyaç ve talebin çoğalması doğrultusunda ürün çeşitliliğimizi arttırdık. Daha fazla istek ve talebe göre alarm sistemlerinde; kapı alarmı,parmak izi sistemleri satışı gerçekleştirdik. Bütün büyüme girişimlerini firma olarak müşterilerimize borçluyuz.

Sizde bizimle bayii çalışmak ister misiniz?

Bayimiz olun, fırsatlardan yararlanın.

Bizimle çalışmanın birçok avantajından sizlerde faydalanabilirsiniz. Nasıl mı?

Sürekli bayiimiz olduğunuzda ;
7/24 teknik destek,
Alarm sistemleri panelinde gelişmiş yönetim ayarları,
Kamera sistemlerinde yapılabilecek gelişmiş ayarlar,
2 yıl boyunca satışı yapılan ürünün garantisi,

Üstelik sahip olacağınız avantajlar bunlarla sınırlı değildir. Daha fazlasını isteyen bayilerimiz için daha fazlasını sunmaya hazırız. Alarm sistemleri fiyatını kafanıza takmayın. Yıllardır edindiğimiz tecrübeye göre müşterilerimizin bizi seçmesindeki etken; ucuz alarm sistemleri ve ucuz kamera sistemleri hizmeti sunmamızdır. Sizde bizi tercih edin uygun fiyatlardan çifte yararlanın.

Yazıyı sosyal medyada paylaş veya uzmana soru sor.