Daha önce hiç alarm taktırmamış olabilirsiniz ve böylelikle aklınıza takılan bazı sorular olabilir. Türkiye’de yerli üretim olan Desi Alarm, ihtiyaca ve isteğe yönelik birçok alarm sistemleri üretmiştir. Türkiye genelinde ev, iş yerleri ve açık alanlarda kullanılan alarm sistemlerinin %75’i Desi Alarm yetkili servisleri tarafından yapılmıştır.

Desi Alarm sistemleri fiyatlandırması ise alarm sistemleri fiyatları sayfamızda mevcuttur.

Neden Desi Alarm?

En profesyonel ve tam yönetilebilir alarm sistemleri,
Yüksek desibel alarm ses sistemi kalitesi,
Kolay ve basit kullanım paketlerinin yer alması
Hareket algılayıcı hassas sensör sistemi,
İzinsiz giriş yapıldığında telefonlu arama sistemi,

ve daha birçok özellik paketler içerisinde değişiklik göstermektedir. Alarm sistemi denildiğinde bütün hepsini karşılayan Desi Alarm akla gelmektedir.

Hangi alarm sistemini almalıyım?

Alarm sistemi almadan önce ev tipi alarm sistemi & iş yeri alarm sistemi mi alınacağı kararlaştırılmalıdır. Alarmın nerede kullanılacağı, karar vermenize yardımcı olacaktır.

İş yeri dükkanıma hangi alarmı almalıyım?
Ev güvenliğini sağlamak için hangi alarmı almalıyım?

Desi HS 102 Alarm
Desi Metaline Alarm

Sorulan soruların cevapları aslında çok basit. Almaya karar vereceğiniz alarmlardan önce, sizin nasıl bir donanıma ve özelliğe sahip alarm sistemi aradığınız en önemli noktadır. Telefon arama özelliği sabit hat veya GSM üzerinden, kablolu ve kablosuz donanım kabiliyeti, dahili ve harici yüksek ses şiddetli çift siren sistemi, elektrik olmadan 48 saate kadar çalışmaya devam eden benzersiz donanımı, Uzaktan kumanda ve Keypad şifre paneli ile herkesin rahatlıkla kullanabileceği en iyi alam sistemleri arasında olan Proline & Metaline Alarm Sistemleri ile artık ev veya işyeriniz yüksek koruma altında.

Desi Profesyonel Alarm Sistemi
Desi Proline Ev işyeri Alarmı

İçerisinde bütün özellikler olsun profesyonel sistem arıyorum!
diyorsanız Desi Metaline & Desi Proline alarm sistemlerini tam aradığınız ev veya işyeri alarm sistemidir.

 

Desi yarı profesyonel Midline alarm sistemi

dediğinizde Desi Midline alarm sistemi isteklerinizi karşılayacak olan kablosuz dedektörleri, uzaktan kumandalar ile kolay kullanımı, 105 desibellik ses gücü ile Midline alarm sistemi ev ve küçük işletmeler için ideal bir alarm sistemidir. Uygun fiyatı ile bütçenizi zorlamadan sizde hırsızlara karşı önleminizi alın.

Desi Midline Alarm
Desi Midline Ev Alarm Sistemi

Çok fazla teferruata gerek yok, uygun fiyatlı evime alarm bakıyorum

diyorsanız caydırıcılıktan taviz vermeden, evimin güvenliğini sağlasın uygun fiyatı ile kullanımı kolay bir ürün bakıyorsanız DESİ MİDline Alarm Sistemi tam aradığınız alarm sistemidir.

Desi tak kullan ECOLİNE HS103 serisi alarm

Kendimin montajını yapabileciğim, ekonomik kapı alarm sistemi bakıyorum!”
diyorsanız Desi Ecoline Kapı alarm sistemi kolay kullanımı ile ev kullanıcılarının tercihi olacaktır. Ecoline serisi tak kullan mantığı ile kapı ve pencerelerinizi güven altına alabileceğiniz en ekonomik ve en uygun fiyatlı 105 desibel ses gücüne sahip, kablosuz dedektörler ve uzaktan kumandalar ile kolay kullanımlı bir kapı, pencere alarm sistemidir.

Desi HS 103w
Desi Ecoline HS 103W
Yazıyı sosyal medyada paylaş veya uzmana soru sor.