4lü Hikvision Kamera Sistemi
4lü Hikvision Kamera Sistemi

Hikvision 4lü Kamera Sistemi kampanyası, Hikvision güvenlik seti ile ev & işyerini profesyonel güvenlik çözümleri ile taçlandırın. Ev ve işyeri için tasarlanan kampanyamız sayesinde sevdiklerinizi ve kıymet verdikleriniz 7/24 kayıt altına alın; üstelik kamera sistemlerimiz bütün akıllı telefonlardan uygulama üzerinden anlık olarak canlı bir şekilde nerede olursanız olun izleyebilmektesiniz.

CCTV Kameraların en yeni teknolojisi olan AHD yani analok HD sistemleri yüksek çözünürlük lü daha fazla saklama alını ile en teknolojik sistemler arasında yer almaktadır. Kayıt cihazlarımızda 1 adet ses giriş ve çıkışları mevcuttur extra ekipmanlar vasıtası ile mekandaki sesi uzaktan dinme yapılabilmekte ve kayıt altına alına bilmektedir. En uygun fiyat kaliteyi bir arada sunan firmamız kamera sistemlerinde 2 yıl servis garantisi ile bütün İSTANBUL ilçeleri ve mahallerine hizmet vermektedir. Keşif veya kurulum talepleriniz için bizi mutlaka arayın

Paket İçeriği 

  • 1 adet 4 Kanal Hikvision AHD Dvr Kayıt Cihazı
  • 4 adet Hikvision  AHD 2 Megapiksel 1080p Gece Görüşlü Güvenlik Kamerası
  • 1 adet 500GB 7/24 Çalışabilen Özel HDD Disk
  • 1 adet 12 V 15 Amper  Adaptör
  • 100 Metre 0,50 CCTV 2+1 Kamera Kablosu
  • 8 adet BNC Kollektör-12V Cak
  • 4 Adet Kamera Buatı

KURULUM & MONTAJ DAHİL 3.699TL
(Harici Mikrofon Fiyatlandırmaya istenirse extra ilave edilir.)

Güvenlik Kamerası Kullanım Alanları

Bebek Bakıcı kamera sistemi
Ev kamera sistemleri
İşyerleri kamera güvenlik sistemi
Bina, apartman, çevre güvenliği kamera sistemleri
Çeşitli personel takip 7/24 izle

Kamera Sistemi Genel Özellikleri

Desi Kamera sistemi
Desi Güvenlik Kamera Sistemleri

Kamera Sistemlerimiz 7/24 sürekli kayıt veya harekete duyarlı hareketli kayıt olmak üzere iki kayıt seçeneği mevcuttur. Kameralarımız gece görüşlü ve yüksek çözünürlüklü AHD sistemlerden oluşmaktadır, Kayıt cihazımızın içindeki HDD diskimiz kesinlikle bilgisayar diski değildir, kayıt cihazları için üretilen özel Server HDD’ lerinden oluşmaktadır. Kullandığımız kablolar TSE standartlarında üretilen CCTV uygun Kaliteli bakırdan oluşan kablolardır.

2 YIL YERİNDE SERVİS

2 yıl garanti
Kamera Sistemi 2 yıl boyunca yerinde servis garantisi

 

DESİ Alarm ve Güvenlik Sistemleri olarak en son teknoloji güvenlik kamerası çözümlerini, 7/24 çalışabilen kayıt cihazları & güvenlik kamerası aksesuar ve aparatlarının modelleri en iyi fiyatlar ve çeşitleri ile bütün İstanbul ilçelerine kurulum ve montaj hizmeti sunulmaktadır. AHD kamera & İP kamera modelleri ve çeşitleri burada.

4’lü Kamera Sisteminde 13 – 20 Gün Arasında Kaydı

kayıt süresi
Hafızasında Saklaya Bilmektedir

Kampanyalı Kamera Fiyatlandırması

* Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
* Fiyatlar tek katlı ev, işyeri, ofisler için geçerlidir, Birden fazla katlı mekanlarda fiyat değişkenlik gösterebilmektedir.
* Fiyat ve ürün kıyaslaması yapılırken kamera sisteminin görüntü çözünürlüğü ve HDD disk kapasitelerine göre fiyat farklılıkları olabileceğini unutmayı.

Güvenlik Kameraları veya Kamera Sistemleri hakkında daha çok ayrıntılı bilgi yayınladığımız sayfamızı ziyaret edin, ürünlerimiz, çalışma ve uygulama alanlarımız, ürünlerimizin teknik özellikleri hakkında bilgi sahibi olun.

 

Güvenlik Alarm & Kamera Sistemleri

Ev işyeri kamera için özel kamera fiyatları

Ev Kamera sistemleri, Bebek Kamera Sistemleri, İşyeri Güvenlik Kameraları

 

Yazıyı sosyal medyada paylaş veya uzmana soru sor.