Hilook 4lü Kamera Sistemi
4lü Hilook Kamera Sistemi

Günümüz koşullarında artık güvenlik kameralar ev işyerilerinde vazgeçilmez olan sistemler arasına girmiştir. HİLOOK Kamera Güvenlik Sistemi ile evdeki çocuk bakıcısı kontrolü, fabrika veya şantiyenizi anlık olarak izleme imkanını vermektedir. Üstelik cenava kayıt cihazları bu uzaktan izleme foksiyonunu saniye kaybı bile olmadan uzaktan HD kalitesine görüntü aktarımı sağlamaktadır

Artık çalışma sahalarında yani işyerlerinde gerek personel denetiminde gerekse mekan güvenliği amacı ile güvenlik kamera sistemleri yaygın olarak her geçen gün iş hayatında vazgeçilmeyen elektronik tedbirler arasına yer almaktadır. İşletmelerin koruma ve kontrol merkezinde en büyük yardımcı olan kamera sistemleri 7/24 kayıt ve uzaktan izle özelliği ile en iyi fiyatlara sizde işyerinize güç katın.

Müşterilerimize en iyi ürünleri en iyi fiyatlar ile hizmet vermekteyiz. Kamera ve alarm güvenlik sistemleri alanında uzman personelimiz ile Bütün İSTANBUL ilçelerine güvenlik sistemlerini deneyimli personelimizle sağlamaktayız.

Paket İçeriği 

  • 1 adet 4 Kanal HİLOOK 2MP AHD FULLHD Kayıt Cihazı
  • 4 adet HİLOOK AHD 2 Megapiksel 1080p Gece Görüşlü Güvenlik Kamerası
  • 1 adet 500GB 7/24 Çalışabilen Özel HDD Disk
  • 1 adet 12 V 10 Amper  Adaptör
  • 100 Metre 0,50 CCTV 2+1 Kamera Kablosu
  • 8 adet BNC Kollektör ve 12V Cak
  • 4 Adet Kamera Buatı

KURULUM & MONTAJ DAHİL 3.499 TL
(Harici Mikrofon Fiyatlandırmaya istenirse extra ilave edilir.)

Güvenlik Kamerası Kullanım Alanları

Bina, apartman, çevre kamera sistemi
Ev kamera sistemleri
Çeşitli personel takip 7/24 izle
Bebek Bakıcı kamera sistemi
İşyerleri kamera güvenlik sistemi

Kamera Sistemi Genel Özellikleri

Desi Kamera sistemi
Desi Güvenlik Kamera Sistemleri

Kamera Sistemlerimiz 7/24 sürekli kayıt veya harekete duyarlı hareketli kayıt olmak üzere iki kayıt seçeneği mevcuttur. Kameralarımız gece görüşlü ve yüksek çözünürlüklü AHD sistemlerden oluşmaktadır, Kayıt cihazımızın içindeki HDD diskimiz kesinlikle bilgisayar diski değildir, kayıt cihazları için üretilen özel Server HDD’ lerinden oluşmaktadır. Kullandığımız kablolar TSE standartlarında üretilen CCTV uygun Kaliteli bakırdan oluşan kablolardır.

2 YIL YERİNDE SERVİS

2 yıl garanti
Kamera Sistemi 2 yıl boyunca yerinde servis garantisi

 

DESİ Alarm ve Güvenlik Sistemleri olarak en son teknoloji güvenlik kamerası çözümlerini, 7/24 çalışabilen kayıt cihazları & güvenlik kamerası aksesuar ve aparatlarının modelleri en iyi fiyatlar ve çeşitleri ile bütün İstanbul ilçelerine kurulum ve montaj hizmeti sunulmaktadır. AHD kamera & İP kamera modelleri ve çeşitleri burada.

4’lü Kamera Sisteminde 13 – 20 Gün Arasında Kaydı

kayıt süresi
Hafızasında Saklaya Bilmektedir

Kampanyalı Kamera Fiyatlandırması

* Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
* Fiyatlar tek katlı ev, işyeri, ofisler için geçerlidir, Birden fazla katlı mekanlarda fiyat değişkenlik gösterebilmektedir.
* Fiyat ve ürün kıyaslaması yapılırken kamera sisteminin görüntü çözünürlüğü ve HDD disk kapasitelerine göre fiyat farklılıkları olabileceğini unutmayı.

Güvenlik kamera sistemlerimiz hakkında daha fazla bilgi ve belge ulaşabileceğiniz diğer wep sayfalarımızı lütfen ziyaret ediniz. Ev kameraları, işyeri kameraları özel isteğe bağlı adetli kamera fiyatlandırması için bizim ile irtibata geçin

 

Güvenlik Alarm & Kamera Sistemleri

Ev işyeri kamera için özel kamera fiyatları

Ev Kamera sistemleri, Bebek Kamera Sistemleri, İşyeri Güvenlik Kameraları

 

Yazıyı sosyal medyada paylaş veya uzmana soru sor.