8li Hikvision Kamera Seti
8li Hikvision Kamera Seti

Profesyonel güvenlik sistemleri için tasarlanan ve DESİ Alarm tavsiyesi 8li Hikvision Kamera Seti Kampayasını hazırlamış olduğu bu Kamera Güvenlik Sisteminde ev veya işyerinizi haftanın her günü 7/24 uzaktan anlık olarak izleme ve dilerseniz harici mikrofon ekipmanları ile sesli dinleme ve ses kayıt imkanı sağlamaktadır. Güvenliğinizi riske atmayın; siz sevdiklerinizin ya da kıymet verdiklerinizin yanında olamasanız bile kameralarımız sizin yerinize her anı yakalamakta ve kayıt altına almaktadır. Sistemlerimizi 3G-4,5G uyumlu bütün akıllı telefon ve tabletlerden dünyanın neresinde olursanız olun izleyebilmektesiniz.

Güvenlik kameralarında en güvenilir markalardan biri olan Hikvision kamera ve kayıt cihazlarından oluşan kurulum, montaj dahil, yıl garantili kamera sistemlerimiz en yüksek çözünürlüğe en uygun fiyatlarla sizleri beklemektedir. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgilendirme için bizi mutlaka arayın.

Güvenlik Kamerası Kullanım Alanları

İşyerleri kamera güvenlik sistemi
Bina, apartman, çevre kamera sistemi
Çeşitli personel takip 7/24 izle
Bebek Bakıcı kamera sistemi
Ev kamera sistemleri

Kamera Sistemi Genel Özellikleri

Hikvision Kamera Sistemi
Hikvision Güvenlik Kamera Sistemi

Kamera Sistemlerimiz 7/24 sürekli kayıt veya harekete duyarlı hareketli kayıt olmak üzere iki kayıt seçeneği mevcuttur. Kameralarımız gece görüşlü ve yüksek çözünürlüklü AHD sistemlerden oluşmaktadır, Kayıt cihazımızın içindeki HDD diskimiz kesinlikle bilgisayar diski değildir, kayıt cihazları için üretilen özel Server HDD’ lerinden oluşmaktadır. Kullandığımız kablolar TSE standartlarında üretilen CCTV uygun Kaliteli bakırdan oluşan kablolardır.

2 YIL YERİNDE SERVİS

2 yıl garanti
Kamera Sistemi 2 yıl boyunca yerinde servis garantisi

 

DESİ Alarm ve Güvenlik Sistemleri olarak en son teknoloji güvenlik kamerası çözümlerini, 7/24 çalışabilen kayıt cihazları & güvenlik kamerası aksesuar ve aparatlarının modelleri en iyi fiyatlar ve çeşitleri ile bütün İstanbul ilçelerine kurulum ve montaj hizmeti sunulmaktadır. AHD kamera & İP kamera modelleri ve çeşitleri burada.

4’lü Kamera Sisteminde 13 – 20 Gün Arasında Kaydı

kayıt süresi
Hafızasında Saklaya Bilmektedir

Kampanyalı Kamera Fiyatlandırması

Paket İçeriği 

  • 1 Adet 8 Kanal Hikvision AHD Dvr Kayıt Cihazı
  • 8 Adet AHD 2 Megapiksel 1080p Gece Görüşlü Güvenlik Kamerası
  • 1 Adet 1 Terabayt 7/24 Çalışabilen Özel HDD Disk
  • 1 Adet 12 V 15 Amper  Adaptör
  • 150 Metre 0,50 CCTV 2+1 Kamera Kablosu
  • 16 adet BNC Kollektör
  • 8 Adet 12 Volt Powerjack

KURULUM & MONTAJ DAHİL 6.699TL
(Harici Mikrofon Fiyatlandırmaya istenirse extra ilave edilir.)

* Fiyatlarımıza KDV dahildir.
* Fiyatlar tek katlı ev, işyeri, ofisler için geçerlidir, Birden fazla katlı mekanlarda fiyat değişkenlik gösterebilmektedir.
* Fiyat ve ürün kıyaslaması yapılırken kamera sisteminin görüntü çözünürlüğü ve HDD disk kapasitelerine göre fiyat farklılıkları olabileceğini unutmayı.

Kamera sistemleri ile alakalı diğer sayfalarımıza göz atın size en uygun güvenlik kamera sistemini öğrenin, uygun fiyat garantisi ile sizde sevdikleriniz koruma altına alın.

 

Güvenlik Alarm & Kamera Sistemleri

Ev işyeri kamera için özel kamera fiyatları

Ev Kamera sistemleri, Bebek Kamera Sistemleri, İşyeri Güvenlik Kameraları

 

Yazıyı sosyal medyada paylaş veya uzmana soru sor.