8li Hilook Kamera Sistemi Seti
8li Hilook Kamera Seti Kampanyası

2022 Yılı Hilook Kamera Sistemi Kampanyası; Ev ve işyeri güvenlik kameralarında güvenilir bir marka olan çözüm ortağımız Hilook markası ile güvenlik gereksinimlerini en iyi fiyat ve en iyi ürün konusunda müşterilerimize sunacağımız kamera sistemleri bütün İstanbul geneline satış ve kurulum hizmetini deneyimli personelimizle hizmet vermekteyiz.

Kamera Sistemlerimiz gelişen teknolojisi sayesinde artık evde işyerinde nerede olursanız olun cep telefonu veya tablet hatta masa üstü bilgisayar üzerinde 7/24 izlenebilmektedir.  Kamera sistemimize ilave ekipmanlar ile ses özelliği eklene bilmekte ve mekandaki sesi uzaktan dinme ve kayıt altına alınabilmektedir.

Güvenlik kameralarında en güvenilir markalardan biri olan Hilook kamera ve kayıt cihazlarından oluşan kurulum, montaj dahil, yıl garantili kamera sistemlerimiz en yüksek çözünürlüğe en uygun fiyatlarla sizleri beklemektedir. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgilendirme için bizi mutlaka arayın.

Paket İçeriği 

  • 1 Adet 8 Kanal HİLOOK 2MP AHD 1080P Kayıt Cihazı
  • 8 Adet HİLOOK AHD 2 Megapiksel 1080p Gece Görüşlü Güvenlik Kamerası
  • 1 Adet 1 Terabayt 7/24 Çalışabilen Özel HDD Disk
  • 1 Adet 12 V 15 Amper  Adaptör
  • 150 Metre 0,50 CCTV 2+1 Kamera Kablosu
  • 16 Adet BNC Kollektör & 12V Cak
  • 8 Adet Kamera Buatı

KURULUM & MONTAJ DAHİL 6.499 TL
(Harici Mikrofon Fiyatlandırmaya istenirse extra ilave edilir.)

Güvenlik Kamera Sistemi Kullanım Alanları

Bina, apartman, çevre kamera sistemi
İşyerleri kamera güvenlik sistemi
Çeşitli personel takip 7/24 izle
Ev kamera sistemleri
Bebek Bakıcı kamera sistemi

Kamera Sistemi Genel Özellikleri

Neutron Kamera Sistemi
Neutron Güvenlik Kamera Sistemi

Kamera Sistemlerimiz 7/24 sürekli kayıt veya harekete duyarlı hareketli kayıt olmak üzere iki kayıt seçeneği mevcuttur. Kameralarımız gece görüşlü ve yüksek çözünürlüklü AHD sistemlerden oluşmaktadır, Kayıt cihazımızın içindeki HDD diskimiz kesinlikle bilgisayar diski değildir, kayıt cihazları için üretilen özel Server HDD’ lerinden oluşmaktadır. Kullandığımız kablolar TSE standartlarında üretilen CCTV uygun Kaliteli bakırdan oluşan kablolardır.

2 YIL YERİNDE SERVİS

2 yıl garanti
Kamera Sistemi 2 yıl boyunca yerinde servis garantisi

 

DESİ Alarm ve Güvenlik Sistemleri olarak en son teknoloji güvenlik kamerası çözümlerini, 7/24 çalışabilen kayıt cihazları & güvenlik kamerası aksesuar ve aparatlarının modelleri en iyi fiyatlar ve çeşitleri ile bütün İstanbul ilçelerine kurulum ve montaj hizmeti sunulmaktadır. AHD kamera & İP kamera modelleri ve çeşitleri burada.

4’lü Kamera Sisteminde 13 – 20 Gün Arasında Kaydı

kayıt süresi
Hafızasında Saklaya Bilmektedir

Kampanyalı Kamera Sistemi Fiyatlandırması

* Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
* Fiyatlar tek katlı ev, işyeri, ofisler için geçerlidir, Birden fazla katlı mekanlarda fiyat değişkenlik gösterebilmektedir.
* Fiyat ve ürün kıyaslaması yapılırken kamera sisteminin görüntü çözünürlüğü ve HDD disk kapasitelerine göre fiyat farklılıkları olabileceğini unutmayı.

Güvenlik Kameraları veya Kamera Sistemleri hakkında daha çok ayrıntılı bilgi yayınladığımız sayfalarımızı lütfen ziyaret edin, ürünlerimiz hakkında ve çalışma ile uygulama alanlarımız, ürünlerimizin teknik özellikleri hakkında bilgi sahibi olun.

 

Güvenlik Alarm & Kamera Sistemleri

Ev işyeri kamera için özel kamera fiyatları

Ev Kamera sistemleri, Bebek Kamera Sistemleri, İşyeri Güvenlik Kameraları

 

Yazıyı sosyal medyada paylaş veya uzmana soru sor.