Desi Güvenlik Sistemleri
Desi Alarm Sistemleri

Alarm Sistemi Nasıl Çalışır bir çok insanın merak ettiği ve araştırma ihtiyacı duyduğu alarm sistemlerinin teknik donanım bilgileri alarm sistemleri parçaları konusunda detaylı anlatmıştık.

Şimdi bu sayfamızda DESİ alarm ve güvenlik sistemlerinin nasıl çalışır veya çalışma prensibi hakkında bilgilendirme sunacağız. Öncelikle birçok kişi piyasadaki büyük alarm şirketlerinde olduğu gibi pahalı kontrat zorunluğu ile bütün alarm sistemleri kiralık algısına kapılıp yıllarca kira ödemek zorunda kalmakta ve sistemden çıkmak istediklerin dede verdikleri taahhüt gereği istedikleri anda ayrılamamakta ayrılsalar dahi büyük cayma bedeli ödemektelerdir.

Peki, DESi diğer alarm sistemlerinde farklı olarak nasıl çalışır, sistem nasıl işler, öncelikle DESİ ithal bir marka değildir, Türkiye’de üretim yapan tamamı yerli sermayeli bir Türk markasıdır. Güvenlik sistemlerinde yurt içinde ilk üretime başlayan ve kullanıcıların talepleri değerlendirerek, ürün gruplarını hiç dur durak demeden geliştiren DESİ, Geniş ürün yelpazesi ile İstanbul Bayrampaşa’da 5000 metre karelik üretim tesisi ile en büyük elektronik güvenlik çözümlerini müşterilerine en iyiyi, en iyi fiyatlarla, kaliteden ödün vermeden üretimine devam etmektedir.

Aylık kira ücreti ödemeden kesintisiz alarm sistemi kullanımı

Evet DESİ Alarm & Güvenlik Sistemleri sizlere kiralama ile ürün temin etmemektedir, bütün ürünlerini yetkili bayi kanalları ile satışı gerçekleştirmekte, üstelik bunu her bütçeyi zorlamayacak şekilde, en uygun fiyat prensibi sağlamakta, hiçbir aylık, yıllık bir ücret olmak sızın güvenliğinizi sağlamız için her geçen gün kablolu ve kablosuz ev, işyeri güvenlik sistemleri yanı sıra parmak izi kapı kontrol sistemleri kısaca PİKS & Utopic serisi ürün grupları ile konforu sizlere sunmaktadır.

Diğer Alarm Sistemi Nasıl Çalışır? aylık kira ücreti ödermiyim?

kiralık olmayan alarm
Alarm Sistemlerinde Kiralama

Yukarıda bahsi geçen kiralama ile alarm ve kamera sistemlerini satışını gerçekleştiren firmalar öncelikle alarmın sözde satışının yapıldığı ev, işyerlerinde telefon ihbar sistemini kendi bünyelerindeki çağrı merkezlerine yönlendirmekte, herhangi bir olumsuzluk durumda ilk olarak bu çağrı merkezine ihbar düşmektedir, sonra sisteme kayıt olurken verdiğiniz belli kişiler haber alma merkezi tarafından aranır ve durumdan bilgilendirme yapılır; sizin bilginiz dahilinde olmayan giriş ve alarm durumunda talimatınızla polis veya kolluk kuvvetleri durumdan çağrı merkezi tarafından haberdar edilir, Alarmı Sistemini kiralayan firma aslında alarmı sistemini değil; verdiği çağrı merkezi hizmetini sizlerin satışını yaparak 2 yıl gibi uzun bir kontrat süresi dayatılarak toplamda sizlere büyük bir bedel faturalandırmaktadır.  Bu faturalandırmada kesinlikle alarmı size satışını yapmamaktadır. Sadece çağrı merkezini yıllık olarak hizmet sunmakta, sistemden ayrıldığınızda ev veya işyerinizde alarm sistemini sökmekte ve ayrıca bu söküm işlemi içinde ayrıca bir bedel isteyerek onu da sizlere faturalandırmaktadır.

Desi alarm sistemlerinin işleyişi nasıldır?

Öncelikle yukarıda kiralama ile işlem yapılmadığını belirmiştik, Şimdide DESİ Telefon ihbar sistemli alarm sistemleri çalışma mantığı birazda anlatım, DESİ ev & işyeri alarmlarında, alarm anında telefonla özel bir istek olmadıkça, herhangi bir çağrı merkezine veya diğer adı ile haber alama merkezine yönlendirme yapmaz, alarm sisteminize daha önceden kurulumu yapan servis tarafında sisteme 6 adette kadar sizlerin veya yakın çevrenizdeki insanların telefon numaraları kodlanır ve alarm anında yani alarmınız bir olumsuzluk durumunda çalmaya başladığında bu numaralar sesli bir şekilde alarm sisteminizdeki robot vasıtası ile kayıtlı olduğu numaraları sesli bir şekilde arama yaparak 10 saniyelik ses kaydı ile alarmınızın çalmakta olduğunu sizle bildirim yapmaktadır. Bu bildirim sonucunda kendinizde dilerseniz polis veya kolluk kuvvetlerini arayabilir ve mekanınızın kontrol edilmesini isteyebilirsiniz.

En Uygun Fiyatlar ile Alarm Sistemleri

Desi Alarm Fiyatları Hakkında

Ev işyeri Alarm Güvenlik Sistemleri Fiyat Listemiz

DESİ ile diğer alarm markalarını karşılaştırıldığında ortaya çıkan sonuç şöyledir. Diğer firmalar her zaman alarm sisteminiz ile sizin aranızda kalarak köprü vazifesi üstlenmekte ve bu iletişim hattı için sizden her zaman için bir bedel ödemenizi istemekte ve sistem dışına çıktığınızda da alarmınız sökme bedelini de sizlere ödetip, bu kadar para ödemenize karşı elinizde hiçbir şey kalmamaktadır. DESİ ise kendisinin ürettiği alarm modelini sizlere 2 yıl garantili olmak üzere yetkili bayi ve servis kanalları ile alarm sistemini hiçbir zorlayıcı bir etken olmadan kurulum ve satışını yapmakta, alarm sistemi ile sizin aranızda 3. Bir kişi ve kurum olmadığı için herhangi bir bedel ödetmemektedir.

Alarm Destek Sayfalarımıza Ulaşın.

Desi Alarm Destek Almak istiyorum

Birkaç soruyu yanıtlayın, size çözüm önerelim.

NOT: DESİ alarm sistemleri telefon arama veya telefon aramasız birçok modeli vardır telefon aramalı olarak tavsiye edilen ürün grupları Profesyonel alarm sistemleri sayfamızda bulacağınız HS 102 Metaline ve Proline Alarm gruplarıdır. Ayrıca dilerseniz Profesyonel alarm sistemleri de anlaşmalı olduğumuz haber alam merkezlerine 7/24 olarak, fiyat garantisi ile yönlendirme yapılabilmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş veya uzmana soru sor.