DESİ ALARM İŞ İLANI

Merkezi İstanbul Bağcılar ilçesinde bulunan DESİ Alarm yetkili bayi olarak kendine güvenen çalışma arkadaşları aramaktayız.

DESİ ALARM MONTAJ ELAMANI İŞ İLANI

Firmamız alarm kamera sistemi kurulum ve montaj personeli ihtiyaca duymaktadır. Aradığımız kriterleri Diksiyonu düzgün, elektrik, alarm, kamera işlerine eli yatkın veya daha önce çalışmış askerliğini yapmış, E-sınıfı ehliyeti olan ve ileri derecede araç kullanabilen, 22-35 yaşlarında, Esenler, Güngören, Bağcılar, Bahçelievler, Bayrampaşa, çevresinde oturan, güvenilir, saygılı çalışma arkadaşları aramaktayız.

DESİ ALARM WEBMASTER İŞ İLANI

Firmamız internet ortamında müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya ve bu konuda kendini geliştirmektedir. internet ortamında web sayfalarımız ve müşterilerimizin daha rahatlık ile ürün yelpazemizi tanıtabileceği, müşteri odaklı çalışabilecek, aynı zamanda SEO işlerini orta derecede ilgilenebilecek yardımcı personel aramaktadır.
PHP orta ve iyi düzeyde
Wordpres orta ve ileri düzeyde
HTML5 ileri ve orta düzeyde
SEO orta derece
MySQL, CSS,
JavaScript
Photoshop

Sizde bizimle bayii çalışmak ister misiniz?

Bayimiz olun, fırsatlardan yararlanın.

Bizimle çalışmanın birçok avantajından sizlerde faydalanabilirsiniz. Nasıl mı?

Sürekli bayiimiz olduğunuzda ;
7/24 teknik destek,
Alarm sistemleri panelinde gelişmiş yönetim ayarları,
Kamera sistemlerinde yapılabilecek gelişmiş ayarlar,
2 yıl boyunca satışı yapılan ürünün garantisi,

Üstelik sahip olacağınız avantajlar bunlarla sınırlı değildir. Daha fazlasını isteyen bayilerimiz için daha fazlasını sunmaya hazırız. Alarm sistemleri fiyatını kafanıza takmayın. Yıllardır edindiğimiz tecrübeye göre müşterilerimizin bizi seçmesindeki etken; ucuz alarm sistemleri ve ucuz kamera sistemleri hizmeti sunmamızdır. Sizde bizi tercih edin uygun fiyatlardan çifte yararlanın.

Yazıyı sosyal medyada paylaş veya uzmana soru sor.