Desi Kablosuz Alarm
Desi Ev Güvenlik Sistemleri

DESİ ECOLİNE HS 103W

Desi Ecoline Kapı Alarmı; Ev kullanıcılarının kapı güvenliği için geliştirilen kablosuz tak çalıştır özelliği ile montajında hiç bir zorluk çekmeden rahatlıkla yapabileceğiniz alarm sistemi modelidir.

Desi Ecoline HS 103W kapı alarm modeli tümü birleşik kasa içinde dahili 105 desibel yüksek ses gücü, elektrik kesilmelerinde 24 saate kadar dayanabilen dahili şarj olabilen 6 voltluk bataryası, alarm sisteminizin kurulum ve iptalini gerçekleştiren silver uzaktan kumanda ve 1 ad. Koruma altına alınacak kapının açılmasını algılayıp alarm ünitesine kablosuz sinyal gönderimi yapan RF manyetik kapı kontağı standart paket içeriğinde bulunmaktadır. Ecoline Alarm sistemine toplamda 6 adet uzaktan kumanda ve 8 adet DESi RF Dedektörler ilave edilebilmektedir.

Desi HS 103w
Desi Ecoline HS 103W

DESİ ECOLİNE (HS 103W) NASIL KULLANILIR

Alarm sistemini uzaktan kumanda ile devre alınır ve uzun tiz bir ses duyulur, 10 saniye içinde kapının kapatılması gerekmektedir. Bu işlemi isterseniz kapı kapatılmadan önce veya kapı kapatıldıktan sonra yapabilirsiniz.

Alarmı devre dışı bırakmak istediğinizde kapıyı açmadan önce kumanda üzerindeki alarm iptal tuşuna bastığınızda alarmınız 3 defa kısa tiz bir ses gelir ve güvenlik korumasının kaldırıldığını size alarmın iptal konumuna geldiğini belirtir. Kumanda üzerinde acil durumlar için gerekli olan panik tuşu mevcuttur, bu tuşa basıldığında alarma hemen çal komutu verilmiş olur; bu özellik sayesinde kapınız açılmadan veya başka tehditlere karşı korumada olmanız hedeflenmiştir.

ECOLİNE Kutu ve Paket İçeriği

Desi Ecoline WS  Kablosuz Kapı Alarmı hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki linkden ürün sayfasına bağlanabilirsiniz.
Ürünü incele: desi-alarm/desi-ecoline-ws-kablosuz-kapi-alarmi/

Alarm Sitemleri Hakkında Daha Fazlası

Ev & İşyeri Alarm Sistemleri

En iyi Alarm Güvenlik Sistemleri Modellerimiz Hakkında

DESİ Alarm Sistemleri Modelleri Ürün Grupları Fiyat ve özellikleri
Yazıyı sosyal medyada paylaş veya uzmana soru sor.