Desi Alarm ve Güvenlik Sistemleri
Desi Alarm Sistemleri

Alarm sistemlerinde güvenlikten taviz vermeden küçük, büyük ticari işletmeler ve müstakil ev, apartman dairesi güvenliği için en uygun fiyat politikası ile hizmet sağlayan elektronik ekipmanlardan oluşan Desi Profesyonel alarm sistemleri modeli olan; HS 102 Alarm grupları iki ayrı üründe hayat bulmuştur. Bu sistemler Proline ve Metaline serisidir tam güvenlik gereksimlerini her iki üründe kablolu ile kablosuz, telefon aramalı ve aramasız olmak üzere farklı donanımlarla her bütçeye ve her ihtiyaca göre üretilmiştir.

DESİ Alarm Sistemlerinin güvenliğiniz için üretmiş olduğu herki modelde teknik donanım olarak aynı segmentte olup; tamamen Türkiye’de üretilen, TSE onaylı, Avrupa standartlarında CE Belgeli, 2 Yıl garantili alarm sistemleridir. Hiçbir kiralama, aylık ve yılık bir bedel ödemeden alarm sistemi sahibi olmanızı sağlan sistemlerimiz yetkili bayiliğimiz İstanbul, İzmir, Ankara bütün bölgesine hizmet sunulmaktadır.


Desi Metaline Alarm Sistemi

Desi HS 102 Alarm
Desi Metaline Alarm

DESİ Metaline Alarm Nedir?

HS 102 Serisinin en çok satan modeli olan METALİNE ürün grubu ev, ofis iş yeri güvenlik sistemlerinde güvenirliğin ve estetikliğin bir arada tutulduğu, Metal çelik kasa tipi ile Proline’den ayrılan en büyük özeliğidir. Ayrıca dahili keypad yani şifre paneli ve uzaktan kumanda ile olay bir şekilde büyük küçük her kesin rahatlıkla kullanımı kolay güvenli alarm sistemidir modelidir. Elektrik Kesintisinde 2 güne kadar elektriksiz ortamda çalışmakta iç ve dış siren teknolojisi, her türlü müdahalelere karşı (kablo Kesimi) sabotaj korumalı Bu ürünümüzde standart donanım yada extra ekipmanlar ve sensörlerle kurulacak olan mekana göre güvenlik sistemi kablolu ve kablosuz dedektörler ile koruma alanını istenildiği gibi geliştirilebilmektedir.

DESİ METALİNE HS 102’nin WTK Telefon Aramasız, WTKS Sabit hat ile telefon aramalı, WTKS+ Sabit Hat Telefon Aramalı ve Kablosuz Dedektörlü, WTGKS Hem Sabit Hat üzerinden hemde GSM Sim Kart üzerinde Arama yapabilmektedir.

Desi Metaline Alarm Sistemi
Desi HS102 Metaline Alarm Sistemi
Metaline Model & Paket İçerikleri


Desi Metaline Modellerinin standart paket içerikleri arasındaki farklar aşağıdaki tabloda sergilenmiştir.

 

DESİ METALİNE
WKS
DESİ METALİNE
WTKS
DESİ METALİNE WTKS+ DESİ METALİNE WTGKS
(Telefon Aramasız) (Telefon Aramalı) (Telefon Aramalı + Kablosuz Dedektörler) (GSM Sim Kart Aramalı)
1 Ad. Ana Merkezi Metal Merkezi Panel (Dahili Siren ve Dahili Keyad, 12 Volt 4,5 amper akü) 1 Ad. Ana Merkezi Metal Merkezi Panel (Dahili Siren ve Dahili Keyad, 12 Volt 4,5 amper akü) 1 Ad. Ana Merkezi Metal Merkezi Panel (Dahili Siren ve Dahili Keyad, 12 Volt 4,5 amper akü) 1 Ad. Ana Merkezi Metal Merkezi Panel (Dahili Siren ve Dahili Keyad, 12 Volt 4,5 amper akü)
2 Ad. Silver Uzaktan Kumanda 1 Ad. Sabit hat üzerinden telefon arama kartı 1 Ad. Sabit hat üzerinden telefon arama kartı 1 Ad. GSM Sim Kartlı hat üzerinden telefon arama kartı
1 Ad. Kablolu Pır Hareket Dedektör 2 Ad. Silver Uzaktan Kumanda 2 Ad. Silver Uzaktan Kumanda 2 Ad. Silver Uzaktan Kumanda
1 Ad. Kablolu Manyetik Kapı dedekör 1 Ad. Kablolu Pır Hareket Dedektörü 1 Ad. Kablosuz RF Pır Hareket Dedektör 1 Ad. Kablosuz RF Pır Hareket Dedektör
1 Ad. Harici Dış Alan Sireni 115 Desibel + 12 volt akü 1 Ad. Kablolu Manyetik Kapı dedektörü 1 Ad. Kablosuz RF Manyetik Kapı dedektör 1 Ad. Kablosuz RF Manyetik Kapı dedektör
1 Ad. Harici Dış Alan Sireni 115 Desibel + 12 volt akü 1 Ad. Harici Dış Alan Sireni 115 Desibel + 12 volt akü 1 Ad. Harici Dış Alan Sireni 115 Desibel + 12 volt akü
ÜRÜNÜ İNCELE ÜRÜNÜ İNCELE ÜRÜNÜ İNCELE ÜRÜNÜ İNCELE

Şifre veya Uzaktan kumanda ile alarmı kurma ve iptal edebilme özelliği. Toplamda 9 Adet kadar ayrı şifre sisteme tanıtabilir, toplamda 8 adet kadar silver uzaktan kumanda tanıyabilme

6 Adet kablolu zone alan girişi 50 Adet’e kadar kablolu dedektör bağlanabilen sağlam alt yapı, 32 adet kadar ilave RF kablosuz DESİ uyumlu dedektörleri tanıyabilme ( PIR Hareket Dedektörü, Manyetik Kapı Kontağı, Darbe Sensörü vs.)

Telefon Aramalı Modellerde ( WTKS, WTKS+, WTGKS, WTGKS+) Alarm Anında bağlı modellerde sabit hat veya GSM üzerinden altı adet telefonu arayıp 10 saniyelik sesli robot ses ile sesli mesaj bırakabilmesi ile hiçbir aylık, yıllık ücret olmadan kullanım imkanı, Alarm sisteminiz uzaktan alarm çalıyorken susturma, alarmınızı uzaktan aktif ve iptal edebilme özellikleri ile telefon aramalı modellerde standart özellikler arasındadır. Dilerseniz sisteminizi 7/24 haber alama merkezine takip için yönlendirip bağlanabilme. NOT: Bu işlem yıllık hizmet bedeli ile sunulmaktadır.

Alarm Paneli ile alarm sirenine müdahalelere ve kablo kesimlerine karşı 24 saat aktif olan sabotaj koruması.

Özel kurulum Seçenekleri sayesinde ev kullanıcıları alarm sistemlerini ev içi kurulumu ile hareket algılayıcılarını devre dışı bırakıp; kapıdaki dedektörü ve varsa pencerelerdeki dedektörleri aktif edip. Evin içinde güvende olmalarını sağlayan bir özelliktir. Bu özelliği ister uzaktan kumanda ve şifre panelinden rahatlıkla aktif edilebilmektedir.

Panik Alarmı sayesinde alarmınız kurulu olsun veya olmasın uzaktan kumanda ve şifre paneli üzerinde hemen çaldırmaya yarayan bir sistemdir..

Yazıyı sosyal medyada paylaş veya uzmana soru sor.