Desi Alarm uygun fiyatlı ev ofis tipi alarm sistemi ; Adından anlaşılacağı gibi DESi Midline orta segmentte kapı güvenliği odaklı olarak üretimi yapıldığından bu güne evlerin, ofislerin ve küçük işletmeler için devrim niteliğinde olan alarm sistemleri sizlere;
“Bu kadar uygun maliyetli alarm olur mu dedirtecek bir üründür”

Yüksek ses gücü ve LED flaşlı sireni ile panikletici özelliği hırsızları korunacak olan mekandan uzak tutan, Midline alarm sistemi uygun fiyat politikasıyla Türkiye çapında en çok talep edilen güvenlik alarmıdır. Üstelik Türkiye’de Üretimi yapılan ürünümüz TSE ve Avrupa standartlarında, ‘2 yıl garantili’ olarak satış ve montajlı hizmete sunulmuştur.

Desi Midline Alarm
Desi Midline Ev Alarm Sistemi

Desi Midline Nedir?

Desi Midline alarm sistemi uygun fiyatlı, uzaktan kumanda içeren ürünleri ile alarm kurulumunu ve iptali gerçekleştirebileceğiniz kullanımı çok basit alarm sistemdir. Midline alarm serisinin montaj hizmeti, hızlı bir şekilde yapılmakta ve hemen kullanıma hazır hale getirilmektedir. Midline alarm sisteminde ‘105 desibel LED ışıldaklı siren’ mevcuttur. Aynı zamanda bu sirenin için elektrik kesintilerine karşı 12v akü bulunmaktadır. Bu sayede elektrikler olmadığında alarm sistemi çalışmaya devam eder.

Elektrik olmadığında akü sistemi devreye  girerek yaklaşık olarak 24 saate kadar kesintisiz bir şekilde alarm sisteminizin devrede kalmasını sağlamaktadır. İsteğiniz doğrultusunda sisteme ekstra  olarak sekiz adet kablosuz ‘RF DESİ Dedektör’ ve altı adet ‘DESİ Silver’ uzaktan kumanda tanımlanabilir. Midline üç faklı paket içeriği vardır. Bunlar sırası ile ‘WS modeli’, ‘Plus Modeli’, ‘WK modelidir’. Teknik donanım olarak hepsi aynıdır, sadece paket içeriğindeki ekipmanlarda değişiklik vardır.

Desi Kablosuz Midline plus Alarm
Desi Midline Plus Alarm

Desi Midline Nasıl kullanılır?

Alarm Sisteminizi aktif edeceğiniz zaman uzaktan kumanda vasıtası ile alarmınızı devreye alabilirsiniz. Uzun tiz sesi geldiğinde, size mekanda alarmın aktif olacağının ve kapının kapatılmasını işaret eder bu esnada alarmınız on saniye sonra aktif hale gelir. Alarmı devre dışı bırakmak için uzaktan kumandadan iptal tuşuna basılır ve alarmın devre dışı bırakıldığını üç defa tiz uyarı tonu verdiğinde anlayabilirsiniz. Bu tiz uyarı tonu, kapının güvenli bir şekilde açılabileceğini belirtmektedir.

Alarm aktifken, kapınızda veya içerideki dedektör varsa herhangi bir olumsuzlukta alarm sistemi ‘LED flaşlı Dış alan Sireni 105 desibel ses gücü’ ile çalmaya başlamaktadır. Bu bahsedilen alarm modelinde telefon arama özelliği ve iç siren uygulaması mevcut değildir.

Desi Ev Alarmı Kablosuz
Desi Midline WK

Desi Midline Model & Paket İçerikleri

Desi ev & küçük işletmeler için tasarladığı en uygun bütçe ile sahip olabileceğiniz kablosuz güvenlik sistemlerinin yeni gözde Midline ailesini gururla sunar. Desi Midline ailesinin her türlü mekanın güvenlik gereksimlerine göre standart paket içeriği ile karşılama amacıyla 3 farklı hazır paket setleri kullanımınıza sunmuştur. Desi Midline WS uzaktan kumandalı ve kapı dedektörlü olan model, Desi Midline Plus uzaktan kumandalı, Kapı Dedektörlü ve Hareket PIR sensörlü Model, Desi Midline WK ise Kablosuz Şifre panelli ve kapı dedektörlü olmaktadır. sizde kendi ev veya ofisiniz için bu 3 farklı modelden birini tercih edebilirsiniz.

DESİ MİDLİNE WS DESİ MİDLİNE PLUS DESİ MİDLİNE WK
1 Ad. ABS Ana Merkezi LED Flaşlı 105 Desibel Siren 1 Ad. ABS Ana Merkezi LED Flaşlı 105 Desibel Siren 1 Ad. ABS Ana Merkezi LED Flaşlı 105 Desibel Siren
2 Ad. Silver Uzaktan Kumanda 2 Ad. Silver Uzaktan Kumanda x
1 Ad. 12 Volt Bakımsız Akü 1 Ad. 12 Volt Bakımsız Akü 1 Ad. 12 Volt Bakımsız Akü
1 Ad. Manyetik K.kontak 1 Ad. Manyetik K.kontak 1 Ad. Manyetik K.kontak
x x  1 Ad Dokunmatik RF Keypad
x  1 Ad PIR Hareket Dedektörü x
Ürünü İncele  Ürünü İncele Ürünü İncele

Alarm Sistemleri ile Alakalı Daha Fazla Kaynak

Kararsız kaldıysanız ev güvenlik alarm sistemleri hakkında sizlere faydasını olacağını düşündüğümüz linklerden daha fazla bilgiye ulaşabilir,  Yada bizi iletişim sayafamızdaki telefonlardan ulaşabilir alarm ve güvenlik sistemleri hakkında daha fazla bilgi ve ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz
Yazıyı sosyal medyada paylaş veya uzmana soru sor.