Desi Dak

Desi dak alarmlı monoblok çelik kapı kilidi en uygun fiyat garantisi ile yetkli desi alarm bayiden 2 yıl garantili olarak satın alın.

Fiyat: 199,00 TL

Açıklama

Standart çelik kapılar için üretilen Desi dak alarmlı monoblok çelik kapı kilidi uygulandığı kapıya yüksek güvenlik ve değer katan bir üründür.

Montajı işlemi yapıldıktan itibaren standart bir kapıyı darbe sensörlü ve kapı açılmasına karşı duyarlı bir alarmlı kapıya dönüştüren Desi Dak alarmlı monoblok çelik kapı kilidi benzersiz tasarımı ile yerli üretim Türk malı, dünya tek olan kilit ile alarmın birleştirilmiş halidir.

Monoblok kilit tipindeki alarm sistemi sadece uyumlu olduğu 252R, HOK CC9001, DAF 571.60 kilitlerin yerinden sökülerek yerine Desi DAK alarmlı monoblok çelik kapı kilidi yerleştirilmesi ile kullanılabilir hale gelmektedir.

DAK ALARM SİSTEMİNİ DEVREYE ALMA

Alarm kurulum ve iptal işlemleri montaj işlemi tamamlandıktan sonra sadece anahtarınız ile üç tur kilitlemeniz ve alarmı devreye almanız mümkün olmaktadır. Alarm size ince tiz bir ses ile devreye girdiğini belirtir.

DESİ DAK ALARMI SİSTEMİNİ DEVRE DIŞIBIRAKMA

Anahtarınız ile kilit mekanizmasını açmanız yeterli olmaktadır. Alarmını üç defa kısa tiz ses vererek devre dışı kaldığını bildirecektir.

DESİ DAK DARBE AYARI

Desi DAK alarmlı monoblok kilit modelinde üç farklı darbe sensör ayarı mevcuttur. Bu darbe sensör ile kapınıza uygulanacak darbelerin hassasiyetini kendiniz çok kolay bir şekilde sadece anahtarınızla yapabilmektesiniz.

DESİ DAK ÇALMA SÜRESİ

Alarmlı kilit modelimize herhangi bir darbe veya izinsiz girişim söz konusu olduğunda alarm sistemi üç dakika çalmaya programlıdır ve bu ayar değiştirilemez. Not: kapı açık kalması durumunda alarm sistemi susturulamaz.

DESİ DAK PİL ÖMRÜ

Kablosuz tasarıma sahip ve enerji ihtiyacını iki adet AA kalem pilden alan; Desi DAK alarmlı monoblok çelik kapı kilidi kapınıza herhangi bir kablolama veya elektrik enerji gereksimi olmadan kullanıma bağlı olmak ile beraberinde 6 ay ve iki sene arasında kesintisiz bir şekilde düşük enerji korumalı yapısı ile aylar hatta yıllarca pil değişimi olmadan kullanabilmektesiniz. Ayrıca pil bitmesine yakın son kullanıcıya sesli uyarı ile bil değişim zamanın geldiğini cihazımız hatırlatmaktadır.

HANGİ KAPILARA UYUMLU

Ürünün adından da anlaşılacağı gibi Monoblok çelik kapı modellerine uyumlu olmaktadır. Monoblok kilit nedir, nasıl anlarım sorusuna kısaca değinmek gerekir ise merkezi kilit olmayan tek bir noktadan sürgülü kilit tipi diyebiliriz. Kapınızın monoblok olup; olmadığını, anahtarınız ile kapınızı kilitleme işleminden sonra kapının kanadından, kapının kasasına doğru çıkan sürgüleri takip ederek kendinizi uyumluluk kontrolü yapabilirsiniz. Eğer kapınızın birden fazla farklı noktalardan kilitlendiği gözlemlenir ise kilit tipiniz monoblok değil anlamına gelir.

Desi Alarm Sistemleri kablosuz bir çok ürün yelpazesine sahip olan yerli üretim ürünleri ile sizlere kaliteyi uygun fiyata elde etmenizi sağlamaktadır. İlginizi çekebilecek ve size tavsiye edeceğimizi modeller arasında tak çalıştır ve hemen kullan mantığında üretilen son kullanıcın rahatlık ile kurulum ve montaj işlemini yapabileceği kablosuz kapı alarmı statüsünde olan; /desi-alarm/desi-ecoline-ws-kablosuz-kapi-alarmi/ alarm modeli yada Desi dak alarmlı monoblok çelik kapı kilidin kardeşi olarak görülen /desi-alarm/desi-steely-sr-kapi-alarmi/ modelini önermekteyiz.

 

Özellikler

Dahili Siren Var. Ana Panel Üzerinde 90 Desibel
Harici Siren Yok.
Telefon Arama Yok.
Şifre Paneli Yok.
Uzaktan Kumanda Yok.
Kapı Dedektörü kapı açılmalarına ve darbelere karşı duyarlı
Hareket Sensörü Yok.
Diğer 2 Adet AA kalem pil ile çalışır
Yazıyı sosyal medyada paylaş veya uzmana soru sor.