Desi Ecoline WS Alarm

Kablosuz Kapı Alarmı Arıyorsanız doğru yerdesiniz, Desi Ecoline WS Kablosuz Kapı Alarm Sistemi en iyi fiyat garantisi ile yetkili Desi Alarm Sistemelri bayinden 2 yıl garantili satın alabilrsiniz.  Kablosuz Kapı Alarmı Kampanyası Burada.

Fiyat: 594,00 TL

Açıklama

Desi Ecoline WS alarm sistemi ile kablosuz kapı alarm sistemlerinde en çok satan ve son kullanıcıların gönüllerinde kullanım kolaylığı ve montaj rahatlığı ile yer alan, uzun kullanım ömürlü Desi alarm sistemlerinin geliştirdiği 105 desibellik yüksek ses gücünde, cihaza müdahalelere karşı sabotaj korumalı, uzaktan kumandalar ile alarm kurulum/iptal işlemlerinin yapıldığı, Desi Ecoline/Ekonomik alarm Sistemi Ecoline WS modeli ile standart bir kapıyı 5 dakikadan az bir sürede hırsızlara ve izinsiz girişlere karşı kurulum/montaj işlemlerini yapabilir, kablosuz alt yapısı sayesinde kendi güvenlik sistemini kendiniz tasarlamakta ve geliştirebilirsiniz.

Desi Ecoline WS Alarm Özellikleri

%100 yerli üretim olan Desi Ecoline WS kablosuz Kapı Alarm Sistemi 8 adet’e kadar RF kablosuz Desi uyumlu dedektör/sensör, 6 Adet’e kadar kontrolcü uzaktan kumanda/kablosuz şifre paneli sisteme entegre edilebilmekte olup; 105 desibel ses gücünde, Sabotaj korumalı, 2 adet kablolu zone girişi, 1 adet sabotaj zone girişi, elektrik kesintilerine karşı dahili 6 voltluk 24 saate kadar dayanabilen batarya sistemi ile standart bir kablosuz alarm sisteminden beklentileri fazlası ile karşılayan en uygun fiyatlı alarm sistemi olmaktadır.

Desi Ecoline Alarm Nerelerde Kullanılır

Desi bildiğiniz üzere hırsız alarm ve güvenlik sistemlerinde bir çok ev, işyeri veya kapı alarm sistemlerinde her bütçe ve ihtiyaca göre güvenlik sistemi geliştirmekte ve üretmekte olup; En uygun fiyatlı ve kablosuz alt yapılı kapı alarm tipi olarak Ecoline WS modelini geliştirlmiş ve üretmiştir.

Güvenlik gereksimi olan her türlü kapı veya pencere gibi açılan kanatlara uygulanabilmekte olup; kullanım alanları Ev, işyeri, ofis, yangın kapısı gibi neredeyse bütün kapı çeşitlerine entegre edilebilmektedir.

Kurulum ve Montaj Nasıl Oluyor

Desi Ecoline Alarm Sistemi temelde kablosuz olmaktadır. Dahili sirenli ana paneline 220 volt bir prize takmanız yeterli olmakta, elektrik kesintilerine karşı dahili batarya ana panelin içinde yer almaktadır. Kopyalanamayan 433Mhz kablosuz frekanslı alt yapısı ile Desi roling uyumlu bütün Dedektör/Sensör veya kontrolcüleri tanımlayabilmekte sistem gereksimleri ve kapsama alanı, mekanın tipine veya konumuna göre koruma yapısı geliştirmeye müsait olmaktadır. Desi Ecoline WS kapı alarm sisteminin standart paket içeriğinde kablosuz RF kapı dedektörü sunulmaktadır. Bu dedekötrörü çift taraflı bant ile kapınıza yapıştırmanız veya montaj vidala aparatları ile monte etmeniz halinde sadece yine standart paket içeriğinde çıkan 2 adet uzaktan kumandaların herhangi biri ile alarm sistemini aktif/kurmanız yereli olmaktadır. Kurulum, montaj ve kullanımı bu kadar basit bir kablosuz kapı alarm sistemi olan Desi Ecoline WS modeline yukarıda bahsettiğimiz gibi birçok dedektör kablosuz olarak sonradan da ilave edilebilmektedir.

Desi Ecoline Alarm Hakkında Merak Edilenler

Desi Ecoline WS modeli hakkında müşterilemizden aldığımız geri dönüşler ile hazıladığımız Ecoline alarm modeli hakkında en çok merak edilen sorular ve cevalar aşağıda yer almaktadır.

 • Soru: Elektrik olmadan çalışıyormu?
  Cevap: Evet, Dahili 6 voltluk batarya ile eletriksiz ortamda 24 saate kadar kesintisiz koruma sağlar.
 • Soru: Desi Ecoline alarma kablosuz veya kablolu dedektör olurmu?
  Cevap: Desi Ecoline alarm sistemine 8 adet kablosuz dedektör/sensör tanımlanabilir, Kablolu sadece manyetik kontak bağlanabilir.
 • Soru: Şifre paneli veya uzaktan kumanda ilave edilebilirmi?
  Cevap: Evet, Kablosuz olarak keypat şifre paneli veya sisteme ilave toplamda 6 adet uzaktan kumanda tanımlanabilir.
 • Soru: Harici bir siren bağlayabilirmiyim?
  Cevap: Hayır, Ecoline modelinde harici siren çıkışı bulunmamaktadır. özel üretim olarak sipariş edilebilir.
 • Soru: Montajnı nasıl yapabilirim?
  Cevap: 5 Dakikadan kısa bir sürede rahatlıkla montajını her birey yapabilir.
 • Soru: Desi Ecoline Alarm Sistemine Nasıl sahip olabilirim?
  Cevap: Ürünlerimiz hakkında hertürlü fiyat bilgisi ve satın alma seçenekleri için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilir en iyi fiyat garantsi ile servisimiz istanbul içine ürünleri elden teslim alabilirsiniz.

Desi Ecoline WS Alarm Hangi Kapılara Uyumlu

Aklınaza gelen bütün kapı, cam ve pencerelere rahatlıkla uygulayabiliceğiniz ve sorunsuz bir şekilde korumaya alacağınız Ecoline modeli koruma ve kapsama alnını ilave dedektör ve sensörler ile kablosuz olarak gen,işletilebilmektedir.

Desi Ecoline WS Modeli Standart Paket içeriği

 • 1 Adet Ana Merkezi Ünite
  (Dahili Bataryalı, 105 Desibel Ses gücünde)
 • 1 Adet Kablosuz Manyetik Kapı Dedektörü
 • 2 Adet uzaktan Kumanda
 • Garanti Belgesi ve Kullanma Kılavuzları

Kablosuz Kapı alarm sistemleri ile alakalı diğer alarm modellerimizi incelemek isterseniz, sizlere tavsiyedeceğimiz ev, ofis kapıları modelleri arasında en çok satan, Desi Midline WS kablosuz alarm sismini veya Desi Midline WK Modelini tavsiye ederiz.

 

Özellikler

Dahili Siren Var. Ana Panel Üzerinde 115 Desibel 1 Adet
Harici Siren Yok.
Telefon Arama Yok.
Şifre Paneli Yok. Kablosuz RF Keypad Edilebilir.
Uzaktan Kumanda Var. Uzaktan Kumanda ile kolay kullanım 2 Adet
Kapı Dedektörü Var. RF Kablosuz Manyetik Kontak dedektörü 1 Adet
Hareket Sensörü Yok.
Dedektör Tipi Standart paket içeriği kablosuz, Kablolu Opsiyonel
Diğer Tak çalıştır ve hemen kullanmaya başla
Yazıyı sosyal medyada paylaş veya uzmana soru sor.