Desi Metaline WKS Alarm

Desi Metaline WKS Alarm Modeli Ev ve işyerleri için özel hırsız güvenlik sistemi. En uyugun Fiyat en iyi performansı bir arada sunan. Alarm Sistemi Modeli.

Fiyat: 1.277,00 TL

Açıklama

Desi Metaline WKS Alarm Sistemi, Desi Alarm & Güvenlik Sistemlerinin ürettiği ev ve işyerleri için üretilen kablolu set içeriği olan standart paket içeriğinde dahili şifre paneli, uzaktan kumandalar olan, telefon arama özelliği bulunmayan kablolu alarm modeli tipi olmaktadır.

Desi Metaline ailesinin kablosuz dedektörlü olan modeli WKS modeli diğer Metaline serilerinden ayıran en belirgin farkı telefon arama özelliğinin bulunmaması olmaktadır. Diğer bütün teknik özellikleri aynı olup, ilave ekipmanlar ile sonradan telefon arama özelliği alarm paneline enteğre edilip, telefon arama özelliği kazandırılabilmektedir. Kablolu ve kablosuz alarm sistemleri arasında çok satanlar grubunda Desi Metaline WKS modeli oldukça başarılı satış ve müşteri memnuniyeti kazanan performans bir ürün modeli olmaktadır.

Desi Alarm Sistemi
Desi ev, işyeri alarm sistemi

DESİ METALİNE WKS ALARM ÖZELLİKLERİ

Darbelere dayanıklı metal ana panel, dahili 115 desibel iç siren, ana merkezi panel üzerinde tuş takımı (Keypad) programlanabilir role çıkışı, sabotaj koruması sayesinde merkezi ünite, dış siren kapak açılmasına ve kablo kesilmelerine karşı koruma, 6 adet kablolu zone girişi, alan geçitme, 24 saat aktif alan, panik alan gibi ayarlanabilir zone, 32 adete kadar sisteme entegre edilebilen RF kablosuz dedektör ve sensörleri tanıyabilme, 6 adet uzaktan kumanda tanıyabilme, harici duman dedektörü girişi, harici keypad girişi gibi bir çok teknik özelliği içerisinde barındıran ev ve işyerleri için geliştirilen profesyonel alarm sistemleri arasında yer alan hırsız alarm güvenlik sistemi olmaktadır.

DESİ METALİNE KULLANIM ALANLARI

Desi Metaline WKS ev veya işyeri gibi çok mekanda kullanmanız mümkün olmaktadır. Metaline ailesinde sabit hat özelliği istenmyen veya gerek görülmeyen yerlerde ev & işyeri hırsız alarm güvenlik sistemlerinde en uygun fiyatlı profesyonel alarm olması sebebi ile alarm modelimiz bütçeniz doğrultusunda kablolu ve kablosuz dedektörler ile kapsama alanı ve diğer Metaline modellerindeki bütün özelliklere extra ekipmanlarla ilave edilebilmektedir.

Desi Metaline Alarm
Desi Alarm Sistemi

 

KULLANICI ÖZELLİKLERİ

Özel kurulum Seçenekleri sayesinde ev kullanıcıları alarm sistemlerini ev içi kurulumu ile hareket algılayıcılarını devre dışı bırakıp; kapıdaki dedektörü ve varsa pencerelerdeki dedektörleri aktif edip. Evin içinde güvende olmalarını sağlayan bir özelliktir. Bu özelliği ister uzaktan kumanda ve şifre panelinden rahatlıkla aktif edilebilmektedir.

Panik Alarmı sayesinde alarmınız kurulu olsun veya olmasın uzaktan kumanda ve şifre paneli üzerinde hemen çaldırmaya yarayan bir sistemdir.

DİĞER METALİNE MODELLERİ

Desi Alarm ve güvenlik sistemlerinin ürettiği ve tasarladığı %100 yerli olan; ev, işyeri güvenlik sistemlerinin profesyonel olarak sınıflandırdığı hırsız alarm sistemlerinde METALİNE alarm modellerini ihtiyaçlarına göre standart paket içeriği ve özelliklerinde değişikler ile farklı modellerde hizmetinize sunmuş olmakta olup; Desi Metaline WTKS Alarm modelinde sadece sabit hat üzerinden telefon arama özelliği, Desi Metaline WTGKS Alarm modelinde ise yine sabit ve GSM Sim Kart hattın telefon arama özelliği ve standart paket içerindeki dedektörlerin kablolu olması ve Desi Metaline WTKS Plus Alarm modelinde telefon arama özelliğinin ve standart paket içeriğinde kablosuz dedektör farkı olmaktadır. Sizde kendi hırsıza karşı alarm tip ve modelini ihtiyaçlarınıza göre seçmeniz halinde yetkili servis ve bayiliğimizce kurulum ve montaj işlemlerini deneyimli ve uzman çalışma arkadaşlarımızdan ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için desialarmsistemleri.com/iletisim/ sayfamızı ziyaret ederek bize ulaşmanız yeterli olmaktadır.

Özellikler

Dahili Siren Var. Ana Panel Üzerinde 115 Desibel 1 Adet
Harici Siren Var. Dış Ortamlara Dayınıklı LED Flaşlı 115 Desibel 1 Adet
Telefon Arama Yok.
Şifre Paneli Var. Dahili Panel üzerinde Dahili
Uzaktan Kumanda Var. Uzaktan Kumanda ile kolay kullanım 2 Adet
Kapı Dedektörü Var. Kablolu Manyetik Kontak dedektörü 1 Adet
Hareket Sensörü Var. Kablolu Pır Hareket Sensörü dedektörü 1 Adet
Dedektör Tipi Standart paket içeriği kablolu dedektör-32 Ad Kablosuz Dedektör ilave edilebilir.
Diğer Sabotaj korumalı, Çift Akü ve Çift Siren Sistemi
Yazıyı sosyal medyada paylaş veya uzmana soru sor.