Desi Metaline WTGKS

Desi Metaline WTGKS Alarm Sistemi, Desi Alarm Sistemlerinin üretimiş olduğu Metaline ailesinin fabrikasyon olarak sabit telefon hattından arama yapan ve aynı zamanda Sim Kart Takılabilen ev, işyeri profesyonel alarm sistemidir. Desi Metaline WTGKS Sim Kartlı Ev ve İşyeri Alarm Güvenlik Sistemi kampanyası kurulum montaj dahil 1991TL  sizde hırsızlara karşı profesyonel alarm sistemini tercih edin.

Fiyat: 1.991,00 TL

Açıklama

Desi Metaline WTGKS Alarm modeli yüksek koruma ve çift yönlü GSM Sim Kart ve sabit telefon hattı üzerinden sisteme kayıt edilen 6 telefon numarası, AHM haber alma merkezini/Alarm Takip Merkezini arayabilme özelliği ile diğer Metaline Alarm modellerinden ayrılmakta olup; Güvenlik gereksimlerini en üst noktada ihtiyaçlarını için tasarlanan alarm tipi olmaktadır.Sabit telefon hattının olmadığı yerlede sıklıkla kullanılan veya hem sabit hat, hemde GSM Sim Kart ile alarm durumunu, alarm sahibine/yetkilisine bildiren bu modelimiz Türkide üretilen ilk ev, işyerleri için tasarlanan GSM Sim kartlı Alarm sistemi sınıfında olmaktadır.

DESİ METALİNE WTGKS ALARM ÖZELLİKLERİ

Desi Metaline Alarm Modellerininin teknik özellikleri ile birebir aynı olan; Desi Metaline WTGKS Alarm sisteminin tek farkının GSM sim kartı takılabilen ve sim kart vasıtası ile alarm anında alarm sahibini bilgilendiren ürün tipi olmaktadır. Türkiyede çalışan bütün GSM operatörler olan, Vodafone, Türk Telekom Turkcell gibi hatlarla problemsiz bir şekilde çalışabilmektedir.

Desi Metaline WTGKS Alarm tipi darbelere dayanıklı metal ana panel, dahili 115 desibel iç siren, ana merkezi panel üzerinde tuş takımı (Keypad) programlanabilir role çıkışı, sabotaj koruması sayesinde merkezi ünite, dış siren kapak açılmasına ve kablo kesilmelerine karşı koruma, 6 adet kablolu zone girişi, alan geçitme, 24 saat aktif alan, panik alan gibi ayarlanabilir zone, 32 adete kadar sisteme entegre edilebilen RF kablosuz dedektör ve sensörleri tanıyabilme, 6 adet uzaktan kumanda tanıyabilme, harici duman dedektörü girişi, harici keypad girişi gibi bir çok teknik özelliği içerisinde barındıran ev ve işyerleri için geliştirilen profesyonel alarm sistemleri arasında yer alan hırsız alarm güvenlik sistemi olmaktadır.

Desi Alarm Sistemi
Desi ev, işyeri alarm sistemi

DESİ METALİNE KULLANIM ALANLARI

Desi Metaline ailesinde sim kart desteği ve sabit hat özelliği ile arama foksiyonuyla ev, işyeri hırsız alarm güvenlik sistemlerinde üst segmentte olan alarm modelimiz bütçeniz doğrultusunda ev veya işyeri gibi çok mekanda kullanmanız mümkün olmaktadır. kablolu ve kablosuz dedektörleri desteklemekte olan bu ürünümüz sistem kapsama alanı ilave edilecek dedektrör/sensörler ile genişletilebilmekte, kullanıcı ve mekan güvenliği en üst seviyeye çıkarılabilmektedir.

METALİNE MODELLERİNDE TELEFON ARAMA

Telefon Aramalı Modellerde ( WTKS, WTKS+, WTGKS, WTGKS+) Alarm Anında bağlı modellerde sabit hat veya GSM üzerinden altı adet telefonu arayıp 10 saniyelik sesli robot ses ile sesli mesaj bırakabilmesi ile hiçbir aylık, yıllık ücret olmadan kullanım imkanı, Alarm sisteminiz uzaktan alarm çalıyorken susturma, alarmınızı uzaktan aktif ve iptal edebilme özellikleri ile telefon aramalı modellerde standart özellikler arasındadır. Dilerseniz sisteminizi 7/24 haber alama merkezine takip için yönlendirip bağlanabilme. NOT: Bu işlem yıllık hizmet bedeli ile sunulmaktadır.

Metal Alarm olmasına rağmen
Desi Alarm Sistemi

KULLANICI ÖZELLİKLERİ

Özel kurulum Seçenekleri sayesinde ev kullanıcıları alarm sistemlerini ev içi kurulumu ile hareket algılayıcılarını devre dışı bırakıp; kapıdaki dedektörü ve varsa pencerelerdeki dedektörleri aktif edip. Evin içinde güvende olmalarını sağlayan bir özelliktir. Bu özelliği ister uzaktan kumanda ve şifre panelinden rahatlıkla aktif edilebilmektedir.

Panik Alarmı sayesinde alarmınız kurulu olsun veya olmasın uzaktan kumanda ve şifre paneli üzerinde hemen çaldırmaya yarayan bir sistemdir.

DİĞER METALİNE MODELLERİ

Desi Alarm ve güvenlik sistemlerinin ürettiği ve tasarladığı %100 yerli olan; ev, işyeri güvenlik sistemlerinin profesyonel olarak sınıflandırdığı hırsız alarm sistemlerinde METALİNE alarm modellerini ihtiyaçlarına göre standart paket içeriği ve özelliklerinde değişikler ile farklı modellerde hizmetinize sunmuş olmakta olup; Desi Metaline WTKS alarm modelinde sadece sabit hat üzerinden telefon arama özelliği, Desi Metaline WTKS PLUS Alarm modelinde ise yine sabit hattan telefon arama özelliği ve standart paket içerindeki dedektörlerin kablosuz olması ve Desi Metaline WKS Alarm modelinde ise telefon arama özelliğinin istenmemesi gibi yer ve mekanlarda kullanılan alarm tipleri olmaktadır. sizde kendi hırsız alarm tip ve modelini ihtiyaçlarınıza göre seçmeniz halinde yetkili servis ve bayiliğimizce kurulum ve montaj işlemlerini deneyimli ve uzman çalışma arkadaşlarımızdan ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için desialarmsistemleri.com/iletisim/ sayfamızı ziyaret ederek bize ulaşmanız yeterli olmaktadır.

Özellikler

Dahili Siren Var. Ana Panel Üzerinde 115 Desibel Dahili
Harici Siren Var. Dış Ortamlara Dayınıklı LED Flaşlı 115 Desibel 1 Adet
Telefon Arama Var. Sabit Telefon & GSM Sim kart üzerinden 6 Telefonu Arayabilme Dahili
Şifre Paneli Var. Dahili Panel üzerinde Dahili
Uzaktan Kumanda Var. Uzaktan Kumanda ile kolay kullanım 2 Adet
Kapı Dedektörü Var. Kablolu Manyetik Kontak dedektörü 1 Adet
Hareket Sensörü Var. Kablolu Pır Hareket Sensörü dedektörü 1 Adet
Dedektör Tipi Standart paket içeriği kablolu dedektör-32 Ad Kablosuz Dedektör ilave edilebilir.
Diğer Sabit Telefon ve Sim Kart Üzerinden Arayabilme, Çift Siren ve Çift Akü desteği, Şifer Paneli ve Uzaktan Kumanda, Sabotaj Koruması
Yazıyı sosyal medyada paylaş veya uzmana soru sor.