Desi Metaline WTKS Alarm

Desi Metaline WTKS Alarm Sistemi ev işyeri telefon aramalı profesyonel alarm modeli en iyi fiyat garantisi ile en iyi alarm sistemi .

Fiyat: 1.558,00 TL

Açıklama

DESİ METALİNE WTKS ALARM

Desi Metaline wtks alarm modeli HS102 ailesinin en çok satan modeli Metaline WTKS Modeli. Diğer HS102 Metaline alarm modelleri ile teknik anlamda aynı yazılım kullanan ve sabit telefon hattı üzerinden sisteme kaydedilen 6 letelefon numarasını arayabilme ve sesli mesaj bırakma özelliği, alarm sistemini telefon hattı üzerinden aktif ve iptal etme özelliği, alarm sistemini uzaktan susturma gibi bir çok özelliği standart paket içeriğinde sunan profesyonel hırsız güvenlik alarm sistemleri arasında yer almaktadır.

DESİ METALİNE WTKS ÖZELLİKLERİ

Darbelere dayanıklı metal gövde, dahili şifre paneli ve dahili iç siren 115 desibel gücünde, Uzaktan kumandalar ile kolay kullanım imkanı, sabit telefon hattı üzerinden belirtilen telefon numaralarını arayabilme ve sesli mesaj özelliği, alarm sistemini hat üzerinden uzaktan aktif ve iptal etme özelliği, alarm sistemini uzaktan susturma, sabotaj koruması sayesinde merkezi ünite ve dış siren kapak açılmalarına karşı duyarlı ve kablo kesilmelerine yüksek koruma yapısı, paylaştırılabilir 6 adet kablolu zone girişi, 32 adet kablosuz RF Dedektör & Sensör tanıyabilme, Kablolu ve Kablosuz alanları ani, geçitmeli, panik ve 24 saat aktif gibi bir çok programlamaya elverişli, sisteme ilave 6 adet uzaktan kumanda tanımlayabilme, Kablolu ve kablosuz duman dedektörü ilave edebilme Kablolu Duman dedektörler için özel beleme çıkışı, programlanabilir role sayesinde ilave senaryo uygulayabilme, harici keypad girişi gibi bir çok özelliği standart paket içeriğinde sunan Desi Metaline WTKS alarm sistemi bir çok ev ve işyerinde bu güne kadar satılan en çok ürün olmuştur.

Desi Alarm Sistemi
Desi ev, işyeri alarm sistemi

METALİNE MODELLERİNDE TELEFON ARAMA

Telefon Aramalı Modellerde ( WTKS, WTKS+, WTGKS, WTGKS+) Alarm Anında bağlı modellerde sabit hat veya GSM üzerinden altı adet telefonu arayıp 10 saniyelik sesli robot ses ile sesli mesaj bırakabilmesi ile hiçbir aylık, yıllık ücret olmadan kullanım imkanı, Alarm sisteminiz uzaktan alarm çalıyorken susturma, alarmınızı uzaktan aktif ve iptal edebilme özellikleri ile telefon aramalı modellerde standart özellikler arasındadır. Dilerseniz sisteminizi 7/24 haber alama merkezine takip için yönlendirip bağlanabilme. NOT: Bu işlem yıllık hizmet bedeli ile sunulmaktadır.

Desi Metaline Alarm
Desi Alarm Sistemi

DİĞER ALARM SİSTEMLERİMİZ

Tavsiye edilen alarm tipi ve modeli olan Desi Metaline WTKS modeli tüm özellikleri ile kullanabilmeniz için alarmın kurulacağı mekanda sabit telefon hattı olması ve cep telefonları amalarına açık olması tavsiye edilmektedir. Evinize, işyerinize en uygun alarm sistemi olarak Desi metaline serisi alarm modellerini incelemenizi önermekteyiz.

Desi Alarm ve güvenlik sistemlerinin ürettiği ve tasarladığı %100 yerli olan; ev, işyeri güvenlik sistemlerinin profesyonel olarak sınıflandırdığı hırsız alarm sistemlerinde METALİNE alarm modellerini ihtiyaçlarına göre standart paket içeriği ve özelliklerinde değişikler ile farklı modellerde hizmetinize sunmuş olmakta olup; Desi Metaline WTKS+ Plus alarm modelinde sadece sabit hat üzerinden telefon arama özelliği ve standart paket içeriğinde kablosuz manyetik kontak ve kablosuz PIR hareket sensörü ile satışa sunulmuş olup;  Desi Metaline WTGKS Alarm modelinde ise yine sabit ve GSM Sim Kart hattın telefon arama özelliği ve standart paket içerindeki dedektörlerin kablolu olması ve Desi Metaline WKS Alarm modelinde ise telefon arama özelliğinin istenmemesi gibi yer ve mekanlarda kullanılan alarm tipleri olmaktadır. sizde kendi hırsız alarm tip ve modelini ihtiyaçlarınıza göre seçmeniz halinde yetkili servis ve bayiliğimizce kurulum ve montaj işlemlerini deneyimli ve uzman çalışma arkadaşlarımızdan ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için desialarmsistemleri.com/iletisim/ sayfamızı ziyaret ederek bize ulaşmanız yeterli olmaktadır.

 

 

Özellikler

Dahili Siren Var. Ana Panel Üzerinde 115 Desibel 1 Adet
Harici Siren Var. Dış Ortamlara Dayınıklı LED Flaşlı 115 Desibel 1 Adet
Telefon Arama Var. Sabit Telefon 6 Telefonu Arayabilme ve sesli mesaj bırakma Dahili
Şifre Paneli Var. Dahili Panel üzerinde Dahili
Uzaktan Kumanda Var. Uzaktan Kumanda ile kolay kullanım 2 Adet
Kapı Dedektörü Var. Kablolu Manyetik Kontak dedektörü 1 Adet
Hareket Sensörü Var. Kablolu Pır Hareket Sensörü dedektörü 1 Adet
Dedektör Tipi Standart paket içeriği kablolu dedektör-32 Ad Kablosuz Dedektör ilave edilebilir.
Diğer Sabit Telefon Arayabilme, Çift Siren ve Çift Akü desteği, Şifer Paneli ve Uzaktan Kumanda, Sabotaj Koruması
Yazıyı sosyal medyada paylaş veya uzmana soru sor.