Desi Metaline Plus

Desi Metaline Wtks Plus kablosuz Alarm Sistemleri. Desi Alarm & Güvenlik Sistemlerinin ürettiği kablosuz dedektörleri standart paket içeriğinde sunan ev ve işyerleri için geliştirlen profesyonel, sabit telefon hattından telefon arama özelliği ile 6 kişiyi arayabilen ve sesli mesaj ile alarm dan haberder eden kablosuz alarm modeli tipi olmaktadır.

Fiyat: 1.839,00 TL

Açıklama

Desi Metaline Wtks Plus kablosuz Alarm Sistemi, Desi Alarm & Güvenlik Sistemlerinin ürettiği standart paket içeriğinde kablosuz manyetik kontak, kablosuz PIR Hareket Sensörü sunulan ev ve işyerleri için geliştirilen profesyonel sabit telefon hattından telefon arama özelliği ile 6 kişiyi arayabilen ve sesli mesaj ile alarm dan haberdar eden, kablosuz alarm modeli tipi olmaktadır.

Desi Metaline ailesinin kablosuz dedektörlü olan modeli WTKS PLUS modeli diğer metaline serilerinde olduğu gibi teknik özellikleri tamamen aynı olmakta olup; kablolu ve kablosuz alarm sistemi  performans ve konforu bir arada sunan ürün modeli olmaktadır.

DESİ METALİNE WTKS+ Plus ALARM ÖZELLİKLERİ

Desi Metaline Alarm Modellerinin teknik özellikleri ile birebir aynı olan; Desi Metaline WTKS PLUS Alarm modeli Standart paket içeriğinde sabit telefon arama kartı yanı sıra paket içeriğindeki manyetik kontak ve pır dedektörün kablosuz olmaktadır. Alarmın kurulacağı mekanda kablo karmaşasının önüne geçen RF Kablosuz alt yapısı ile bunun yanı sıra montaj kolaylığını sunan kablosuz alarm sistemi arayaşında olanlar için ideal bir sistem olan Desi Metaline WTKS Plus alarm modeli istenmesi durumunda kablolu alarm dedektörlerini ve sensörleri bağlanmasına olanak sunmaktadır.

Darbelere dayanıklı metal ana panel, dahili 115 desibel iç siren, ana merkezi panel üzerinde tuş takımı (Keypad) programlanabilir role çıkışı, sabotaj koruması sayesinde merkezi ünite, dış siren kapak açılmasına ve kablo kesilmelerine karşı koruma, 6 adet kablolu zone girişi, alan geçitme, 24 saat aktif alan, panik alan gibi ayarlanabilir zone, 32 adete kadar sisteme entegre edilebilen RF kablosuz dedektör ve sensörleri tanıyabilme, 6 adet uzaktan kumanda tanıyabilme, harici duman dedektörü girişi, harici keypad girişi gibi bir çok teknik özelliği içerisinde barındıran ev ve işyerleri için geliştirilen profesyonel alarm sistemleri arasında yer alan hırsız alarm güvenlik sistemi olmaktadır.

Desi Alarm Sistemi
Desi ev, işyeri alarm sistemi

DESİ METALİNE KULLANIM ALANLARI

Metaline ailesinde sabit hat özelliği ile arama foksiyonuyla ev, işyeri hırsız alarm güvenlik sistemlerinde üst segmentte olan alarm modelimiz bütçeniz doğrultusunda ev, işyeri gibi çok mekanda kullanmanız mümkün olmaktadır. kablolu ve kablosuz dedektörleri desteklemekte olan bu ürünümüz sistem kapsama alanı ilave edilecek dedektrör/sensörler ile genişletilebilmekte, kullanıcı ve mekan güvenliği en üst seviyeye çıkarılabilmektedir.

METALİNE MODELLERİNDE TELEFON ARAMA

Telefon Aramalı Modellerde ( WTKS, WTKS+, WTGKS, WTGKS+) Alarm Anında bağlı modellerde sabit hat veya GSM üzerinden altı adet telefonu arayıp 10 saniyelik sesli robot ses ile sesli mesaj bırakabilmesi ile hiçbir aylık, yıllık ücret olmadan kullanım imkanı, Alarm sisteminiz uzaktan alarm çalıyorken susturma, alarmınızı uzaktan aktif ve iptal edebilme özellikleri ile telefon aramalı modellerde standart özellikler arasındadır. Dilerseniz sisteminizi 7/24 haber alama merkezine takip için yönlendirip bağlanabilme. NOT: Bu işlem yıllık hizmet bedeli ile sunulmaktadır.

Desi Metaline Alarm
Desi Alarm Sistemi

KULLANICI ÖZELLİKLERİ

Özel kurulum Seçenekleri sayesinde ev kullanıcıları alarm sistemlerini ev içi kurulumu ile hareket algılayıcılarını devre dışı bırakıp; kapıdaki dedektörü ve varsa pencerelerdeki dedektörleri aktif edip. Evin içinde güvende olmalarını sağlayan bir özelliktir. Bu özelliği ister uzaktan kumanda ve şifre panelinden rahatlıkla aktif edilebilmektedir.

Panik Alarmı sayesinde alarmınız kurulu olsun veya olmasın uzaktan kumanda ve şifre paneli üzerinde hemen çaldırmaya yarayan bir sistemdir.

DİĞER METALİNE MODELLERİ

Desi Alarm ve güvenlik sistemlerinin ürettiği ve tasarladığı %100 yerli olan; ev, işyeri güvenlik sistemlerinin profesyonel olarak sınıflandırdığı hırsız alarm sistemlerinde METALİNE alarm modellerini ihtiyaçlarına göre standart paket içeriği ve özelliklerinde değişikler ile farklı modellerde hizmetinize sunmuş olmakta olup; Desi Metaline WTKS alarm modelinde sadece sabit hat üzerinden telefon arama özelliği, Desi Metaline WTGKS Alarm modelinde ise yine sabit ve GSM Sim Kart hattın telefon arama özelliği ve standart paket içerindeki dedektörlerin kablolu olması ve Desi Metaline WKS Alarm modelinde ise telefon arama özelliğinin istenmemesi gibi yer ve mekanlarda kullanılan alarm tipleri olmaktadır. sizde kendi hırsız alarm tip ve modelini ihtiyaçlarınıza göre seçmeniz halinde yetkili servis ve bayiliğimizce kurulum ve montaj işlemlerini deneyimli ve uzman çalışma arkadaşlarımızdan ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için desialarmsistemleri.com/iletisim/ sayfamızı ziyaret ederek bize ulaşmanız yeterli olmaktadır.

Özellikler

Dahili Siren Var. Ana Panel Üzerinde 115 Desibel Dahili
Harici Siren Var. Dış Ortamlara Dayınıklı LED Flaşlı 115 Desibel 1 Adet
Telefon Arama Var. Sabit Telefon 6 Telefonu Arayabilme ve sesli mesaj bırakma Dahili
Şifre Paneli Var. Dahili Panel üzerinde Dahili
Uzaktan Kumanda Var. Uzaktan Kumanda ile kolay kullanım 2 Adet
Kapı Dedektörü Var. RF Kablosuz Manyetik Kontak dedektörü 1 Adet
Hareket Sensörü Var. RF Kablosuz Pır Hareket Sensörü dedektörü 1 Adet
Dedektör Tipi Standart paket içeriği kablolu dedektör-32 Ad Kablosuz Dedektör ilave edilebilir.
Diğer Sabit Telefon hattı üzerinden Arayabilme, Çift Siren ve Çift Akü desteği, Şifer Paneli ve Uzaktan Kumanda, Sabotaj Koruması
Yazıyı sosyal medyada paylaş veya uzmana soru sor.