Desi Midline WS

Desi Midline WS Alarm Sistemi, Uygun fiyatı ile son kullanıcıların yeni gözdesi olan bu ürün grubu ev, ofis ve yerel küçük işletmeler tarafından tercih edilen yarı profesyonel sınıfında, hırsız alarm güvenlik sistemi olmaktadır.

Fiyat: 694,00 TL

Açıklama

Türkiyenin alarm sistemi Desi midline WS alarm güvenlik sistemi,  Desi Midline ailesinin en çok satan modeli olan WS modeli olmakta ve genelde evlerde yüksek katlarda oturan kullanıcılar için tavsiye edilen hırsız alarm modeli olmaktadır. Uzaktan kumandalar ile kolay kullanım imkanına sahip olan; 7 den 77 ye her yaştan kişilerin rahatlıkla alarm kurulum ve iptal işlemlerini yapabileceği, Desi Midline WS modeli Diğer Midline modellerinden ayıran özelliği standart paket içeriğinde 2 Adet uzaktan kumanda, 1 Adet RF Kablosuz  Manyetik Kontak (Kablolu Opsiyonel) ve 1 adet Ana LED flaşlı tümü birleşik sireni ile sunulmuştur.

Desi Midline modellerinin hepsine ilave RF kablosuz toplamda Dedektör/Sensör 8 adette kadar, uzaktan kumanda 6 adette kadar ilave edilebilmektedir. Sistem standart paket ile satışa sunulur sistem gereksimleri sonradan alarm paneline tanıtılabilmekte olup; Telefon arama özelliği, kablolu keypad ve harici extra bir siren çıkışı olmayan yarı profesyonel alarm kategorisinde yer alan alarm modelidir.

Desi Midline WS Alarm Teknik Özellikleri

Desi Midline WS Alarm Modeli 105 desibel ses gücünde, dahili akü sistemi ile 24 saate kadar elektrik olmadan çalışabilme, caydırıcı LED flaşlı ana ünite sireni, 1 adet kablolu alan girişi, 8 adet kablosuz RF Dedektör tanıyabilme, 6 adet uzaktan kumanda veya kablosuz şifre paneli ekleyebilme, dışarıdan müdahalelere karşı sabotaj sivici ile ana üniteyi korumaya alma, kopyalanamayan rolling 433 MHz kablosuz şifreli sinyalizasyon yapısı, son 7 olay hafızasında tutarak alarm iptal işleminden sonra LED flaşla alarm raporlama gibi teknik özelliklere sahip olan ve %100 yerli üretim Türk Malı olan hırsız güvenlik alarm sistemleri arasında en çok satan ürün grubudur.

Desi Midline WS
Desi Midline WS Alarm

Desi Midline WS Alarmı Nerelerde Kullanılır

Desi Midline alarm modelleri yazımızın başında da belirttiğimiz gibi yarı profesyonel sınıfında, her evde bir alarm olmalı sloganı ile tasarlanan, maliyet/ekonomi yönünden bulabileceğini en ucuz alarm sistemi olmaktadır. Bu alarm sistemimizde tek siren dahili olarak sunulur, ilave siren arttırımı veya telefon arama özelliği sisteme enteğre edilemez, teknik becerilerini kanıtlanmış olsa da, kablosuz kapsama alanı diğer modellere karşı daha az olmakta, giriş katlarında veya bodrum katlarda oturan ev kullanıcılarının giriş noktaları yüksek katta oturanlara göre daha fazla olması sebebi ile daha profesyonel sistemler olan Smartline, Metaline modellerini tavsiye edilmektedir. İşyerlerin yerel işletmeler statüsünde küçük işyerleri olan Berber, Terzi gibi işyerleri için ideal, kıymetli mal, ürün gibi parasal değer taşıyan işyerleri içinde yine profesyonel alarm sistemlerinin tercih etmeleri önerilmektedir.

Desi Midline Alarm
Desi Midline Alarm Sistemi

Neden Desi Midline Alarm Almalıyım

En önemli sebepleri arasında tabi ki maliyet yani fiyat olmaktadır. Fiyatlandırmalar konusunda Desi her zaman olduğu gibi en iddialı ürün/modelleri ile sizlere en iyiyi, en iyi fiyata sunmakta olup; Diğer seçme sebepleriniz arasında %100 yerli üretim olması söylenebilir, Türk Malı olması ve üretim gücünü elinde bulunduran Desi yaygın bayi ve servis ağı ile ucuz yedek parça, aksesuar ve dedektörleri kolay erişmenizi sağlamaktadır. Aynı Zamanda Desi ürettiği bütün ürünlerine 2 yıl parça garantisi sunmakta olup; Yetkili bayi veya servis kanallarından alınan ürünlerinde 2 yıl yerinde ücretsiz servis hizmetini bütün ürün gruplarında vermektedir.

Desi Midline WS alarm sisteminden başka standart paket içeriği farklı olan, Desi midline ailesinin iki farlı modeli mevcuttur. Bunlar sırası ile Uzaktan kumandalı, Kapı Dedektörlü, Kablosuz RF PIR hareket sensörlü olan Desi Midline PLUS Alarm Sistemi ve Kapı Dedektörlü, Kablosuz RF Dokunmatik Keypad yani şifre panelli olan Desi Midline WK Alarm Sistemi olmaktadır.

Nasıl Desi Midline Alarm Sahibi Olabilirim

Midline WS
Desi Midline WS

Desi sizlere bir çok kanal ile hırsız alarm sistemini kurulum ve montaj dahil veya hariç olarak sunmaktadır. Burada önemli olan husus son kullanıcın herhangi bir problem durumunda, kurulum ve montaj işleminden yada ürün den kaynaklı olabilecek sıkıntılardan, problemlerin hızlı ve etkili bir şekilde çözülebilmesi ve müşteri memnuiyetinin sağlanabilmesi için yetkili satış noktalarını ve bayilerinden tercih etmeleri önemle rica etmektedir.

 

 

20 yıllık tecrübemizle Desi Alarm & Güvenlik Sistemlerinin Resmi bayi ve servisliğini 2001 yılından bu güne sürdürmekte alarm sistemi ve kamera güvenlik sistemleri ile alakalı bütün çözümleri deneyimli personelimizle kendimiz gerçekleştirmekteyiz. ürün ve hizmetlerimize sahip olmak için bizi İstanbul Avrupa yakası için +90 212 611 33 11 İstanbul Anadolu yakası için +90 216 575 12 12 nolu telefonlardan arayabilir ve ücretsiz keşif için randevu alabilirsiniz.

Özellikler

Dahili Siren Var. Ana Panel Üzerinde 115 Desibel 1 Adet
Harici Siren Yok.
Telefon Arama Yok.
Şifre Paneli Yok. Kablosuz RF Keypad Edilebilir.
Uzaktan Kumanda Var. Uzaktan Kumanda ile Kolay Kullanım. 2 Adet
Kapı Dedektörü Var. RF Kablosuz Manyetik Kontak dedektörü. 1 Adet
Hareket Sensörü Yok.
Dedektör Tipi Standart paket içeriği kablosuz, Kablolu Opsiyonel
Diğer Sabotaj Korumalı, Dahili Sirenli
Yazıyı sosyal medyada paylaş veya uzmana soru sor.