Desi Smartline İOT Alarm

Desi Smartline iot alarm akıllı ev & işyeri alarm sistemi. Android ve IOS uyumlu akıllı telefonlar üzerinden mobil APP uygulama ile rahatlık la kontrol edebileceğiniz, hiç bir aylık, yıllık ücret olmadan dünyanın her bölgesinden güvenli bağlantı sağlayacağınız alarm sistemini olmakta olup; anlık olarak alarm kurulum ve iptal işlemlerini yapmanıza olanak sunana İOT teknolojisini yerli üretim ve yerli yazılımla sunan Desi markalı akıllı ev, işyeri alarm sistemi.

Fiyat: 1.969,00 TL

Açıklama

Desi Smartline İOT Alarm sistemi adından da anlaşılacağı gibi akıllı ev ve işyeri hırsız güvenlik alarm modeli olarak tasarlanmış olup; Son kullanıcın evinin veya işyerinin alarm sistemini mobil uygulama/APP üzerinden akıllı telefon veya tabletlerle tek bir tuşla alarm sistemi aktif etme ve iptal etme, alarm çaldığında sesli bildiğim verme gibi bir çok özelliği ile son kullanıcı dostu akıllı güvenlik sistemi olmaktadır.

KONFOR VE GÜVENLİK

Ev & işyeri hırsız alarm güvenlik sistemlerinde konfor ve güvenlik sistemini bir araya getiren Desi Smartline İOT Alarm Modeli gelişen teknoloji kullanarak size profesyonel hırsız alarm sistemini uzaktan kontrol edilebilir hale getirebilen, genişletilebilir kablolu ve kablosuz dedektör yapısı ile paylaştırılabilir 8 adet kablolu Zone girişi, 32 Adete kadar artırılabilir dedektör ve sensör ilavesi, 10 adete kadar uzaktan kumanda ilavesi, 10 kişinin cep telefonuna mobil uygulama yüklenip kullanıcı yetkilerinin Master ana kullanıcı tarafından kullanım yetkilerinin belirtilerek desteklemesi ile akıllı bir alarm sisteminden beklediğiniz bir çok özelliği kendi bünyesinde standart paket içeriğinde sunmaktadır.

Desi Smartline Mobil APP
Desi Smartline Mobil Uygulaması

DESİ SMARTLİNE İOT ÖZELLİKLERİ

Akıllı ev, işyeri güvenlik çözümü olan smartline iot tek bir ana panelde 3 farklı bağlantı seçeneği ile alarm sisteminizi Androit/IOS uyumlu cihazlar la kontrol etmenizi sağlar. WİFİ Modülü, GSM/GPRS modülü, Bluetooth modülü ile bir çok cihaz ve telefonla alarm sisteminizi uzaktan veya yakın mesafeden bütün ayarları ve alarm sistemi işlemlerini rahatlık la yapabilir. Son 128 olay hafızası ile yapılan bütün işlemleri ve ayarları hafızında tutarak kullanıcı deneyimini en üst ve güvenli bir şekilde sağlaması amacı ile SSL sertifikalı şifreleme yönetecini kullanmaktadır.

Desi Smartline İOT Alarm
Desi Smartline İOT Alarm

WİFİ MODÜLÜ

Desi Smartline İOT alarm modelinin standart ana panelinde WİFİ modülü ile kablosuz olarak modeminize bağlantı sağlamakta olup; cihazınızın mobil uyulama ile internet üzerinden etkileşime geçmenizi sağlamaktadır.

GSM Modülü

Smartline Alarm Sisteminde WİFİ’nin olmadığı yerler ve telefon aram özelliğinin istenmesi durumlarına karşı GSM modülü ile Sim Kart desteği bulunmaktadır. Bu Özellik ile Wifiniz yok ise veya WİFİ bağlantısı kesilmesi haline GPRS internet özelliği ile cihazınızı uzaktan kontrol etme, Sisteme mobil uygulama üzerinden kaydedilen 4 adet telefon numarasının canlı bir şeklide araması sesli mesaj bırakması, alarm sisteminin telefon hattı üzerinden kurulması, iptal edilmesi veya geçici susturulması mümkün olmaktadır.

BLUETOOTH MODÜLÜ

Bluetooth 4.0  teknolojine sahip Desi Smartline İOT alarm modeli dahili olarak standart paket içeriğinde sunulmuştur. Bu özellikle WİFİ, GSM Sim kartınız olmasa da alarm sisteminize yakın mesafeden cep telefonundan kontrol etmeniz mümkün hale gelmektedir.

DİĞER ALARM MODELLERİ

Desi her bütçeye göre uygun fiyatlı ev & işyeri alarm sistemleri tasarlamakta ve üretmekte olup; bütçenize uygun fiyatlı ve ödeme seçenekleri ile hırsızlara karşı daha korunaklı mekanlar için çalışmalarını aralıksız olarak devam ettirmektedir.

Daha uygun fiyatlı alarm sistemi arayışındaysanız, ev ve işyerleri için özel profesyonel ürünlerimiz olan telefon aramalı veya aramasız HS102 serisi DESİ METALİNE WTKS Alarm Sistemi‘ni, hırsız alarm modellerinde en iyi fiyat sahip olabileceğiniz yarı profesyonel sınıfında olan; DESİ MİDLİNE WS Alarm Sistemi‘ni incelemenizi önermekteyiz.

Özellikler

Dahili Siren Var. Ana Panel Üzerinde 115 Desibel 1 Adet
Harici Siren Var. Dış Ortamlara Dayınıklı LED Flaşlı 115 Desibel 1 Adet
Telefon Arama Var. GSM Sim kart üzerinden 4 Telefonu Arayabilme ve Mobil Uygulama İle 10 kişiye bildirim gönderme Dahili
Şifre Paneli Yok. Kablolu veya Kablosuz ilave dilebilir.
Uzaktan Kumanda Var. Uzaktan Kumanda ile kolay kullanım 1 Adet
Kapı Dedektörü Var. Kablolu Manyetik Kontak dedektörü 1 Adet
Hareket Sensörü Var. Kablolu Pır Hareket Sensörü dedektörü 1 Adet
Dedektör Tipi Standart paket içeriği kablolu dedektör-32 Ad Kablosuz Dedektör ilave edilebilir.
Diğer Wifi modülü, GSM Sim Kart Modülü, Blutut modülü Standart Paket İçeriğinde Mevcutur.
Yazıyı sosyal medyada paylaş veya uzmana soru sor.