Desi alarm sistemleri İstanbul yetkili bayiisi olarak İstanbul geneline yaklaşık olarak 2004’ten beri alarm sistemleri,kamera sistemleri hizmeti sunmaktayız. Gelişmiş servis ağımız ile müşterilerimizin elektronik güvenlik hizmeti ihtiyaçlarını servis personellerimiz ile gidermekteyiz.

Desialarm İstanbul olarak “kaliteyi uygun fiyata sunma” stratejisi izleyerek sektöre farklı bakış açısı kazandırılmıştır. Aylarca kira ödemeye gerek kalmadan ‘ömür boyu’ kullanım uygulaması sunularak müşterilerimize uzun süreli hizmet sunuyoruz.

Yıllar içerisinde “Desi Alarm” artık alarm sistemleri olmaktan çıkmış, tamamen markalaşmıştır. Desi alarm Türkiye’nin alarm sistemleri Distribütörü haline gelmiştir.

Evlerde ve iş yerlerinde kullanılan güvenlik paketlerinin birçoğuna Desi Alarm dağıtıcılık yapmıştır. Desi Alarm 1991’den bu yana en çok tercih edilen alarm sistemleri ve ekonomik fiyatlarıyla satış listesinin en başına gelmiştir.

Bayiimiz Desi Alarm kurumsal firmasının sunduğu politikayı 100% fiyatlarında uygulamaktadır. En uygun fiyatlara alarm sistemi satışı yapan firma haline dönüşmüştür. Buna ilaveten en uygun hırsız güvenlik kameraları da firmamızın sattığı ürünler arasındadır.

Vizyonumuz;

Desi alarm sistemleri, desi alarm güvenlik kameraları hizmeti üzerinden İstanbul’un bütün semtlerine tam kapsamlı servis hizmeti sağlamak ve güvenlik ihtiyaçlarını müşteri odaklı karşılamaktır.

Yazıyı sosyal medyada paylaş veya uzmana soru sor.