Hangi Alarmı Seçmeliyim sorusuna cevap bulabilmek için, Alarm sistemleri hakkında daha öncesinde hiç bir bilginiz olmadığını var sayarsak ilk önce alarm sistemlerini tanımayı önermekteyiz. Alarm panelleri hakkında aklınıza takılan bazı soruların olabilir ve hangi modellin sizin ihtiyacınıza yönelik olduğu konusunda karışıklık yaşayabilirsiniz. Bu yazımızda bu tür soruların cevaplarını ve ev veya işletmeniz için ideal güvenlik çözümlerini sizlere anlatmayı amaçlamaktayız.

Alarm Güvenlik Sistemleri hakkındaki bizlere ilk sorulan soru DESİ güvenlik sistemleri hakkında az bilgi sahibi olunduğuna dair sorular başta gelmektedir. DESİ alarm & Güvenlik Sistemleri her ihtiyaca uygun ev, işyeri, ofis alarmları,  kapı alarmı, Parmak izli kapı kontrol sistemleri gibi bir çok ürün yelpazesini her ihtiyaca ve müşterilerinden gelen taleplere göre kendi üretim tesislerinde %100 Türk malı üretim yapman, AR-GE ve tasarım çalışmalarını 1990’dan bu güne aralıksız devam ettiren TSE & ISO 9001 belgeleri almaya hak kazanmış kuruluştur.

NEDEN DESİ ALARM ALMALIYIM

Ev veya işyeri alarm sistemlerinin hangisini tercih etmeliyim
En uygun fiyatlı ev işyeri alarm sistemleri

Kesinlikle toplama ürün olmayan! Tamamen Türkiye’de üretilen, geliştirilen ve tasarımı yapılan Profesyonel veya bütçe dostu alarm hizmeti sağlaması

  • Aylık, Yıllık bir ücretlendirme olmadan tamamen size ait olan alarm seçenekleri
  • 2 Yıl servis Garantisi ile tüm Türkiye’yi kapsayan yaygın bayi ağı
  • Kullanımı kolay, ergonomik tasarımlar ile herkesin rahatlıkla kullanabileceği alarm modelleri
  • İstene özelliklerde geliştirmeye açık yazalım ve donanım birleşimi
  • Kablolu ve kablosuz ekipman ile tam uyumlu ilave dedektör donanımları.
  • Telefon Araması veya Telefon aramalı aynı zamanda Haber Alma ile çalışabilme
  • Alarm Sistemine telefon hattı veya GSM, GPRS, WİFi gibi bağlantı seçenekleri

Gibi birçok alanda veya uygulama başarılı olmuş ve son kullanıcıları %98 bölümünde müşteri memnuniyeti ile satış sonrasında teknik destek gibi birçok sebepten alarm ve güvenlik sistemlerinde Türkiye genelinde bir çok ev işyeri tarafından tercih edilmesi.

HANGİ ALARM SİSTEMİ ALMALIYIM

En baştan başlamak gerekir ise alarm sistemlerinde profesyonel tam güvenlikli bir sistem istiyorsanız, sizlere 3 farklı METALİNE, PROLİNE, SMARTLİNE serisi ürün grubunu önerebiliriz. Çok fazla teferruata gerek yok daha uygun fiyatlı kapı alarm istiyorum diyorsanız MIDLİNE, ECOLİNE alarm modellerimizi inceleyebilirsiniz.

İşyerim için en iyi alarm sistemini istiyorum…

Evim güvenliği için en iyi alarmı almak istiyorum…

Profesyonel sistemler nedir: Bir alarmın Profesyonel olabilmesi için yazılım ve donanım olarak en güçlü seviyede olması gerekmektedir. Bunlar Dahili 115 desibel iç siren ve 115 desibel Dış Harici siren, İç ana panel akü ve dış siren aküsü, darbelere ve çevre şartlarına dayanıklı kasa tipleri, Telefon arama ve İnternet aracılığı ile data üzerinden bildirim veya arama özelliğinin olması, alarm sistemi için güvenlik seviyesinin en üst noktalarından olmaktadır.

Sadece kapımı güven altına almak istiyorum…

Yarı profesyonel bütçe tostu ekonomik kapı alarmları tek siren, tek akü veya bataryadan oluşan, 105 desibel ses gücünde en uygun maliyetli fiyat ve montaj konusunda en kısa olan ürün gruplarıdır.

METALİNE ALARM SİSTEMİ

Kablolu veya kablosuz dedektör seçenekleri ile Metaline serisi ev, işyeri gibi birçok meskende kullanılan sistemlerin başında yer almaktadır. Dahili Siren, Harici Dış siren, Elektrik kesintilere ve alarm sistemine sabotajlara karşı çift akü besleme sistemi, elektriksiz ortamda 2 güne kadar kurulu halede bekleme süresi.

Alarm çaldığında yada ev veya işyerime izinsiz girildiğinde haberdar olmak istiyorum.

Desi HS 102 Alarm
Desi Metaline Alarm

Profesyonel Alarm sistemi isteyenlerin tercihi

Telefon ile altı kişi arama ve sesli mesaj bırakma, Uzaktan telefon hattı üzerinden alarmı aktif ve iptal edebilme (Sadece WTKS, WTKS PLUS, WGTKS Modellerinde), Şifre paneli veya uzaktan kumandalar ile alarmı devreye alma/devre dışı bırakma. DEVAMI

PROLİNE ALARM SİSTEMİ

Teknik ve donanım olarak METALİNE modelleri ile aynı yazım, ekipmana ve paket içeriğine sahip olan PROLİNE modeli, ABS sert plastikten üretilen şık tasarımı ana merkezi ünitesi ile kablosuz ekipmanların ağırlıklı olduğu mekanlar da tercih edilmektedir.

Desi Profesyonel Alarm Sistemi
Desi Proline Ev işyeri Alarmı

Ev ile işyerleri için profesyonel çözüm arayanların uygun fiyat aralığında sahip olabilecekleri güvenlik çözümüdür. DEVAMI

SMARTLİNE AKILLI ALARM

DESİ SMARTLİNE alarm modelini son 3 yıl içinde büyük araştırmalar ve AR-GE çalışmaları ile akıllı alarm ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile üretilen Apple ve Android işletim sistemi ona bütün telefonlardan, alarm sisteminiz hakkındaki bütün bilgileri, dataları ulaşmanızı olanak sağlayan WİFİ-GSM Simkart- GPRS ve yakın mesafeden Bluetooth üzerinden alarm sistemini devreye alama ve devre dışı bırakma.

Desi Smartline akıllı ev işyeri alarm sistemi GSM sim kartlı Uzaktan kontrol alarm
Desi Smartline Akıllı Alarm Sistemi

Alarm sistemimi akıllı telefonum üzerinden kontrol etmek istiyorum.

Birçok işlemleri hiçbir şifre paneli veya uzaktan kumandaya gerek kalmadan sadece telefonunun üzerinden anlık olarak işlemlerini yapabileceğiniz geleceğin akıllı alarm sistemi. DEVAMI

UYGUN FİYATLI YARI PROFESYONEL ALARM

Ev kullanıcıları yüksek katlarda oturan, daha doğrusu daire çelik kapısının güvenliğinden endişe eden, küçük yerel işletme sahipleri gibi kişilerin büyük talep ettiği, şifre paneli veya uzaktan kumandalı modeline göre ile kullanımı oldukça kolay, montaj işlemleri son derece kısa sürede gerçekleştirilen, Dahili tek sirenli, LED Flaşlı, 105 desibel ses gücünde ses seviyesi ve elektrik kesintilerine karşı dahili tek aküsü bir güne kadar aktif olması, kablolu ve kablosuz dedektör zenginliği gibi bir çok özelliği kendi içerisinde barındırmaktadır.    

Desi Midline Alarm
Desi Midline Ev Alarm Sistemi

Ev & küçük işletmeler için tasarlanan en uygun bütçeli güvenlik sistemi olan DESİ MİDLİNE modeli, Bütçenizi zorlamadan sahip olunabilecek %99 caydırıcı özelliği, yüksek ses seviyesi en uygun fiyatlı alarm modelidir. DEVAMI

EN EKONOMİK ALARM SİSTEMİ ECOLİNE

Kapı güvenliğinde kablosuz alarm modeli olan DESİ ECOLİNE HS103 modeli son kullanıcıların kendi alarm sistemlerini kendilerinin montajının yapabileceği, Tak ve hemen kullanmaya başla niteliğinde kapı alarm modelidir.

Desi HS 103w
Desi Ecoline HS 103W

Ucuz kablosuz kapı alarmı arıyorum, Monte etmesi kolay olsun, Montajını ben yapabileyim.

ECOLİNE kablosuz tasarımı kolay ve ergonomik tasarımı sayesinde kapı odaklı güvenlik çözümlerinde en tercih edilen. Hiçbir alarm veya montaj konusunda tecrübesi olmayan kişilerin rahatlıkla 10-20 dakika içinde montaj işlemlerini gerçekleştirip hemen kullanmaya başlayabileceğiniz 105 desibel ses gücü elektrik kesintilerine karşı dahili şarjlı bataryası ile alarm aktif konumda bir güne kadar kesintisiz olarak aktif kalmaktadır. DEVAMI

 

Yazıyı sosyal medyada paylaş veya uzmana soru sor.