Avrupa Yakası Desi Alarm

İstanbul’un bütün ilçelerine ve İstanbul Avrupa yakası alarm & kamera güvenlik sistemleri satış ve montaj hizmetini Bağcılar, Bakırköy, Bahçelievler, Güngören, Avcılar, Küçükçekmece, Kağıthane, Eyüp, Esenler, Fatih ve daha bir çok İstanbul ilçesine sunan firmamız en iyi fiyat ve 2 yıl servis garantisi sunmaktadır.

Desi Alarm Yetkili servisi & bayi Avrupa Yakası hizmet bölgelerimiz

Güvenlik Sistemleri

Güvenliğiniz için herşey burada Desi Alarm Sistemleri elektronik güvenlik çözümleri evinizi, işyerinizi 7/24 koruma altına alır.

Alarm Sistemleri
alarm

Güvenliğiniz bizim için önemli! Sizlere Desi Alarm Sistemlerinin hiç bir aylık, yıllık ücret olmadan sahip olabileceğiniz hırsızlara karşı elektronik tedbirler olan; Alarm Sistemleri ile korunaklı mesken ve yapılar için %100 Türk Malı güvenlik sistemleri sunmaktayız.

Kamera Sistemleri
kamera

Kamera sistemleri ile hayatanızı kolaylaştırın ve daha iyi yarınlar için güvenliğinizi alın. Yüksek güvenlik sistemine sahip, AHD ve İP teknolojisine ile güvenlik kamera sistemlerimiz ile 7/24 evinizi, işyerinizi uzaktan izleyin..

Akıllı Kilit Sistemleri
akilli-kilit

Akıllı kilit sistemlerinde Desi Utopic akıllı kilit çözümleri ile standart bir kapıyı yüksek güvenlikli cep telefonundan, parmak izli, şifreli ve hatta uzaktan kumandalı olarak kullanmanıza olanak sağlayan akıllı kapı kilit sistemi.