Genel Müdürlük

Maltepe Cd. Anadolu Sk. No:1 Bayrampaşa İstanbul, Türkiye

Satış Ofisi

Fatih Cad., Çınar Mah., No:1/B, Bağcılar, İstanbul, Türkiye

İletişim

Avrupa yakasi numaramiz
+90 212 611 33 11

Anadolu yakasi numaramiz
+90 216 575 12 12

E-Posta

desialarm@hotmail.com

İstanbul'a Hizmet Sağlıyoruz

Desi alarm yetkili bayiisi olarak, İstanbul'un her bölgesine kesintisiz hizmet sağlamaktayız. Alanında uzman ve deneyimli personellerimiz ile geniş servis ağımız mevcuttur. Alarm ve kamera sistemleri hakkında daha fazlası için bizi Avrupa yakası için +90 212 611 33 11 Anadolu yakası için 0216 575 12 12 nolu numaralardan arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

İSTANBUL AVRUPA YAKASI : Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bakırköy, Bahçelievler, Başakşehir, Beşiktaş, Beylikdüzü ,Bayrampaşa, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenyurt, Esenler, Eyüp, Fatih, Güngören Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultanbeyli, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu. İSTANBUL ANADOLU YAKASI: Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kartal, Kadıköy, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Ümraniye, Üsküdar

Fiyat Farkı Almıyoruz.

Desi alarm yetkili bayii olarak sitemizdeki montaj dahil olarak belirtilen ürünlerde etiket fiyatları dışında başka hizmet ücreti talep edilmemektedir.

Ücretsiz keşif servisini bize yakın ilçelere gönderebiliriz. Detaylı bilgilendirme için iletişim formundan bize mesaj gönderebilir veya numaralarımızdan arayabilirsiniz.

İletişime geçin