Başakşehir Desi Alarm

  • admin
  • 19 Ocak 2023
Başakşehir Desi Alarm
Desi Alarm , Başakşehir Desi Alarm Bayi Servisi

Evimize veya iş yerimizi olası tehlikelerden korumak için alarm sistemleri kullanmalıyız. Çünkü tanımadığımız kişilerin mülkiyetimize izinsiz giriş yapmasını istemeyiz. Bu güvenliği ise 7/24 sağlayabilecek sadece alarm sistemleri vardır. Firmamızın sunduğu en iyi kaliteye sahip alarm sistemleri, yüksek desibel siren sistemine ve  hassas hareket algılayıcı sensör sistemine sahiptir. Bu özellikler bütün ürünlerimize entegre edilmiştir.

Başakşehir’de firmamız alarm sistemleri kurulumu ve montajı hizmeti sağlamaktadır. Mülkiyetinin güvenliğini sağlamak isteyen her esnaf, her işletme firmamızı tercih etmektedir. Sunduğumuz uygun fiyatlar sayesinde Türkiye’de en çok tercih edilen firma olduk.

Alarm sisteminde en çok tercih edilen firma olmamızın asıl sebebi aylık kira ücreti talebinde bulunmadığımız içindir. Piyasada sınırsız alarm sistemi kullanımı başlığı altında birçok aylık ödeme talebinde bulunan firmalara rastlamak mümkündür. Desi alarm Başakşehir servisimiz ise bu tür yaptırımları uygun bulmamaktadır. Alarm sistemi tek seferlik alınmalı, ömür boyu kullanıma sunulmalıdır. İşte biz bu söylediklerimizin arkasında duruyoruz ve değerli müşterilerimize sınırsız aylık kira ücreti olmadan kullanım hizmeti sağlıyoruz.

Ev alarm sistemleri için pratik ve basit olarak dizayn edilmiş en iyi kalitedeki alarm sistemlerimiz mevcuttur. Kolay kurulum ve yönetimi sayesinde ev kullanıcılarının dostu olmayı başaran bu sistemler, evinin güvenliğini sağlamak isteyen her birey için kaçırılmayacak fırsattır.

Güvenlik Sistemleri

Güvenliğiniz için herşey burada Desi Alarm Sistemleri elektronik güvenlik çözümleri evinizi, işyerinizi 7/24 koruma altına alır.

Alarm Sistemleri
alarm

Güvenliğiniz bizim için önemli! Sizlere Desi Alarm Sistemlerinin hiç bir aylık, yıllık ücret olmadan sahip olabileceğiniz hırsızlara karşı elektronik tedbirler olan; Alarm Sistemleri ile korunaklı mesken ve yapılar için %100 Türk Malı güvenlik sistemleri sunmaktayız.

Kamera Sistemleri
kamera

Kamera sistemleri ile hayatanızı kolaylaştırın ve daha iyi yarınlar için güvenliğinizi alın. Yüksek güvenlik sistemine sahip, AHD ve İP teknolojisine ile güvenlik kamera sistemlerimiz ile 7/24 evinizi, işyerinizi uzaktan izleyin..

Akıllı Kilit Sistemleri
akilli-kilit

Akıllı kilit sistemlerinde Desi Utopic akıllı kilit çözümleri ile standart bir kapıyı yüksek güvenlikli cep telefonundan, parmak izli, şifreli ve hatta uzaktan kumandalı olarak kullanmanıza olanak sağlayan akıllı kapı kilit sistemi.

Desi Alarm Servis Bölgelerimiz :
Leave A Comment :