Gaziosmanpaşa Desi Alarm

  • admin
  • 19 Ocak 2023
Gaziosmanpaşa Desi Alarm
Desi Alarm , Gaziosmanpaşa Desi Alarm Bayi Servisi

Ev veya iş yerlerinde güvenliği sağlayabilmek için tercih ettiğimiz ilk sistemler güvenlik alarmları olmaktadır. Alarm sistemlerinin hareket algılama kabiliyeti sayesinde yabancıların mülkiyete girişi engellenmektedir. İzinsiz yapılan girişlerde herhangi hareket algılandığında acil durum sireni çalar ve panikletir.

Desi Alarm Gaziosmanpaşa’ya hizmet götüren gezici servis personelleri ile İstanbul’un her bölgesine hizmet sağlamaktadır. Evlerde güvenliği sağlamak için firmamızın ürettiği basit arayüz paneline sahip güvenlik paketleri mevcuttur. Evde sevdiklerinizin yanında sürekli olamayabilirsiniz fakat onları 7/24 koruyabilecek sistemleri kullanmanız gerekebilir. Hemen bize ulaşın ve sevdikleriniz için güvenliği sağlayan sistemleri adresinize gelip kuralım.

İş yerlerinde güvenliği sağlamak ise daha önemlidir. İş yerleri için özel üretilmiş alarm sistemleri sayesinde mülkiyetin güvenliği en üst düzeye çıkmaktadır. Kurulumunu gerçekleştirdiğimiz alarm sistemleri, izinsiz girişleri algıladığında cep telefonu ile sizi arar ve uzaktan sizi bilgilendirmiş olur. Alarm sistemi size çağrı yaptığında isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz.

Piyasada ev alarm sistemleri ve iş yeri alarm sistemleri başlığında birçok alarm satışı yapan firma vardır. Bazı firmalar alarm sistemi satışlarını aylık ücretlendirme ile müşterilerine sunmaktadır. Desi alarm olarak sattığımız güvenlik alarmlarını aylık ücretlendirme olmadan sınırsız kullanmanıza imkan sağlıyoruz. Sizde firmamızın en uygun alarm fiyatlarından yararlanmak istiyorsanız henüz geç değil. Çünkü alarm taktırmayan birçok işletmeler ve ev kullanıcıları için kampanyalarımız mevcuttur. Hemen bizi arayın ve güvenliğinizi sağlayalım.

Güvenlik Sistemleri

Güvenliğiniz için herşey burada Desi Alarm Sistemleri elektronik güvenlik çözümleri evinizi, işyerinizi 7/24 koruma altına alır.

Alarm Sistemleri
alarm

Güvenliğiniz bizim için önemli! Sizlere Desi Alarm Sistemlerinin hiç bir aylık, yıllık ücret olmadan sahip olabileceğiniz hırsızlara karşı elektronik tedbirler olan; Alarm Sistemleri ile korunaklı mesken ve yapılar için %100 Türk Malı güvenlik sistemleri sunmaktayız.

Kamera Sistemleri
kamera

Kamera sistemleri ile hayatanızı kolaylaştırın ve daha iyi yarınlar için güvenliğinizi alın. Yüksek güvenlik sistemine sahip, AHD ve İP teknolojisine ile güvenlik kamera sistemlerimiz ile 7/24 evinizi, işyerinizi uzaktan izleyin..

Akıllı Kilit Sistemleri
akilli-kilit

Akıllı kilit sistemlerinde Desi Utopic akıllı kilit çözümleri ile standart bir kapıyı yüksek güvenlikli cep telefonundan, parmak izli, şifreli ve hatta uzaktan kumandalı olarak kullanmanıza olanak sağlayan akıllı kapı kilit sistemi.

Desi Alarm Servis Bölgelerimiz :
Leave A Comment :