Maltepe Desi Alarm

  • admin
  • 19 Ocak 2023
Maltepe Desi Alarm
Desi Alarm , Maltepe Desi Alarm Bayi Servisi

Hırsız alarm güvenlik sistemlerinde en iyi kaliteyi ve evlerinize ve iş yerlerinize aylık kira ücretlendirmesi olmadan Desi alarm adresinize kadar getirmektedir. Desialarm  sayesinde güvenliğinizi sağlayabilmek adına aylık kira ödemenize gerek kalmaz. Çünkü firmamız satılan güvenlik paketlerini müşterilerine sınırsız olarak sunmaktadır.

Ev ve iş yerleri için günümüzde özel olarak üretilen alarm sistemleri, istemediğimiz kişilerin giriş yapmasını engeller. Alarm sistemlerinde bulunan hareket algılayıcı sensörler sayesinde alarm sireni devreye girer. Devreye giren alarm sireni ise, etrafına acil sinyal göndererek yüksek seste ötmeye başlar. Yüksek oranda çağrı yapan bu sistemler hırsızları panikletir ve sizi uyarır.

Alarm sistemlerinin izinsiz yapılan girişlerde sizi uyarmasını istiyorsanız Desi alarm’da bu sistemler mevcuttur. Siz nerede olursanız olun, iş yerleri için firmamızın geliştirmiş olduğu sistemlerde uzaktan çağrı yapabilme özelliği vardır. Siren ötmeye başladığında direk cep telefonu numaranıza güvenlik sistemi tarafından çağrı gönderilir ve siz durumdan anında haberdar olursunuz. Uzaktan çağrının bir diğer özelliği ise; kurmayı unuttuğunuz alarm sistemini uzaktan aktif veya pasif yapabilmenizdir.

Güvenlik Sistemleri

Güvenliğiniz için herşey burada Desi Alarm Sistemleri elektronik güvenlik çözümleri evinizi, işyerinizi 7/24 koruma altına alır.

Alarm Sistemleri
alarm

Güvenliğiniz bizim için önemli! Sizlere Desi Alarm Sistemlerinin hiç bir aylık, yıllık ücret olmadan sahip olabileceğiniz hırsızlara karşı elektronik tedbirler olan; Alarm Sistemleri ile korunaklı mesken ve yapılar için %100 Türk Malı güvenlik sistemleri sunmaktayız.

Kamera Sistemleri
kamera

Kamera sistemleri ile hayatanızı kolaylaştırın ve daha iyi yarınlar için güvenliğinizi alın. Yüksek güvenlik sistemine sahip, AHD ve İP teknolojisine ile güvenlik kamera sistemlerimiz ile 7/24 evinizi, işyerinizi uzaktan izleyin..

Akıllı Kilit Sistemleri
akilli-kilit

Akıllı kilit sistemlerinde Desi Utopic akıllı kilit çözümleri ile standart bir kapıyı yüksek güvenlikli cep telefonundan, parmak izli, şifreli ve hatta uzaktan kumandalı olarak kullanmanıza olanak sağlayan akıllı kapı kilit sistemi.

Desi Alarm Servis Bölgelerimiz :
Leave A Comment :