Sancaktepe Desi Alarm

  • admin
  • 19 Ocak 2023
Sancaktepe Desi Alarm
Desi Alarm , Sancaktepe Desi Alarm Bayi Servisi

Ev ve işyeri güvenliği için hırsızlara karışı alınabilecek en iyi tedbirler arasında olan alarm sistemleri, sizlerin güvenliği için üretilen ve kurulumundan sonra hemen kullanılabilen ve büyük oranda hırsızlık olaylarının önü geçen elektronik sistemlerin bütünüdür. sevdiklerinizi uygun fiyat garantisi, yaygın servis ağı, 2 yıl ücretsiz garanti hizmeti ile DESİ güvenlik sistemleri her daim yanınızda. DESİ Alarm Sancaktepe ilçe ve diğer Anadolu yakası ilçeleri olmak üzere bütün İSTANBUL bölgesine hizmet veren yetkili DESİ alarm bayiliğimiz 20 yıllık tecrübesi ile Sancaktepe ev ve işyeri güvenlik sistemleri alanında sizlere en iyi fiyat ve en iyi işçilik hizmetlerini sunmaktadır.

Türkiye’de 2017 yılında en çok satılan alarm sistemi olan Midline modelimiz, 2018 yılı en çok satan ev alarmı olma yolun gene emin adımlar ile ilerlemektedir. En iyi fiyat garantisi verdiğimiz ev ile ofisler için tasarlanan, tamamen Türk malı olan yarı profesyonel güvenlik çözümü MİDLİNE modelimiz kullanım rahatlığı ile 7 den 77 ye herkesin rahatlıkla kullanabileceği ve satın alabileceği kapı güvenlik sistemidir.

İstanbul Sancaktepe ilçesi yetkili bayiliğimiz uygun bütçeli kapı alarmlarından, işletmeler için tasarlanan profesyonel alarm ve kamera güvenlik sistemleri ücretsiz keşif ve dilerseniz aynı gün montaj imkanı ile sizlere hizmet vermektedir. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgilendirme için bizi +90 216 575 12 12 nolu telefondan lütfen arayın.

Güvenlik Sistemleri

Güvenliğiniz için herşey burada Desi Alarm Sistemleri elektronik güvenlik çözümleri evinizi, işyerinizi 7/24 koruma altına alır.

Alarm Sistemleri
alarm

Güvenliğiniz bizim için önemli! Sizlere Desi Alarm Sistemlerinin hiç bir aylık, yıllık ücret olmadan sahip olabileceğiniz hırsızlara karşı elektronik tedbirler olan; Alarm Sistemleri ile korunaklı mesken ve yapılar için %100 Türk Malı güvenlik sistemleri sunmaktayız.

Kamera Sistemleri
kamera

Kamera sistemleri ile hayatanızı kolaylaştırın ve daha iyi yarınlar için güvenliğinizi alın. Yüksek güvenlik sistemine sahip, AHD ve İP teknolojisine ile güvenlik kamera sistemlerimiz ile 7/24 evinizi, işyerinizi uzaktan izleyin..

Akıllı Kilit Sistemleri
akilli-kilit

Akıllı kilit sistemlerinde Desi Utopic akıllı kilit çözümleri ile standart bir kapıyı yüksek güvenlikli cep telefonundan, parmak izli, şifreli ve hatta uzaktan kumandalı olarak kullanmanıza olanak sağlayan akıllı kapı kilit sistemi.

Desi Alarm Servis Bölgelerimiz :
Leave A Comment :