Sarıyer Desi Alarm

  • admin
  • 19 Ocak 2023
Sarıyer Desi Alarm
Desi Alarm , Sarıyer Desi Alarm Bayi Servisi

Alarm sistemleri denildiğinde akla gelen ilk firma desi alarmdır. Desi alarm uzun yıllardır Türkiye’de yerli güvenlik alarm sistemleri üretimini yapmıştır. Peki neden Desi alarm? diyorsanız; en uygun ve cazip fiyatlar sunması tercih edilmesine yeterlidir diyebiliriz. Desi alarm yetkili bayisi olan firmamız, İstanbul’un Sarıyer bölgesine ve İstanbul’un her yerine gezici personelleriyle alarm sistemleri kurulumu hizmeti sağlamaktadır.

İş yeriniz için özel olarak alacağınız alarm sistemlerinde, gelişmiş özelliklere sahip olmasına ve fiyatının uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Gelişmiş özelliklere sahip alarm sistemlerinde bulunması gereken en önemli özellik; uzaktan yönetebilme özelliğidir. Yani siz evinize veya iş yerinize takılan alarm sistemlerinde, hareket algılayan sensörler sayesinde bütün hareketler algılanır ve cep telefonunuza izinsiz yapılan giriş hakkında acil durum çağrısı yapılır. Bu çağrı sonucunda yabancı giriş olduğunu anlayabilir ve gerekli müdahaleyi yapabilmek adına size avantaj sağlar.

Desi alarm firmamız en uygun fiyatlar sunarak, kaliteli ve gelişmiş alarm sistemleri satışını gerçekleştirmektedir. Aylık kira bedeli olmadan kullanabileceğiniz bu sistemler sayesinde, değerli eşyalarınızı ve sevdiklerinizi bir arada koruyabilirsiniz. Daha önce alarm sistemleriyle tanışmadıysanız, firmamızın uzmanları sizlere yardım etmeye hazırdır. Alınacak alarm sistemi için ev veya iş yeri için olduğunu belirtmelisiniz. Ev alarm sistemlerinde iş yeri için üretilmiş sistemlere göre biraz daha basit kalmaktadır.

Güvenlik Sistemleri

Güvenliğiniz için herşey burada Desi Alarm Sistemleri elektronik güvenlik çözümleri evinizi, işyerinizi 7/24 koruma altına alır.

Alarm Sistemleri
alarm

Güvenliğiniz bizim için önemli! Sizlere Desi Alarm Sistemlerinin hiç bir aylık, yıllık ücret olmadan sahip olabileceğiniz hırsızlara karşı elektronik tedbirler olan; Alarm Sistemleri ile korunaklı mesken ve yapılar için %100 Türk Malı güvenlik sistemleri sunmaktayız.

Kamera Sistemleri
kamera

Kamera sistemleri ile hayatanızı kolaylaştırın ve daha iyi yarınlar için güvenliğinizi alın. Yüksek güvenlik sistemine sahip, AHD ve İP teknolojisine ile güvenlik kamera sistemlerimiz ile 7/24 evinizi, işyerinizi uzaktan izleyin..

Akıllı Kilit Sistemleri
akilli-kilit

Akıllı kilit sistemlerinde Desi Utopic akıllı kilit çözümleri ile standart bir kapıyı yüksek güvenlikli cep telefonundan, parmak izli, şifreli ve hatta uzaktan kumandalı olarak kullanmanıza olanak sağlayan akıllı kapı kilit sistemi.

Desi Alarm Servis Bölgelerimiz :
Leave A Comment :