Ev, işyeri, BinaGüvenlik kamera sistemleri fiyatları
Kamera Sistemleri

Ev, işyeri Kamera Sistemleri fiyatları en iyi ürünlerle en iyi markalarla sizlere güncel 2021 yılı fiyat listemizi 2 yıl garantili bir şekilde kurulum ve montaj dahil İstanbul bölgesi ve ilçelerine deneyimli personelimizle hizmet sunmaktayız.

 Bütün ürünlerimizde olduğu gibi güvenlik kamera sistemleri alanında 2 yıl servis garantisini sunmakta olup; En iyi fiyatlar ve uygun ödeme seçenekleri ile ev içi, dadı, bebek bakıcı, hasta bakıcı, bina & apartman çevre güvenlik sistemi, otopark ve işyeri kamera sistemlerini 21 yıllık tecrübe ile FULLHD 1080P çözünürlüğünde alanında uzman markalar olan HİKVİSİON, NEUTRON ve CEVOVA markaları ile en net görüntü kalitesinde hizmet vermekteyiz.

Kamera sistemleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız; desialarmsistemleri.com/kamera-sistemleri/ sayfamızı ziyaret edebilir güvenlik kameraları çalışma şekli ve ürünler hakkında daha fazla bilgiye ulaşa birsiniz.

Cenova Kamera Sistemleri
Cenova Güvenlik Kameraları

Cenova AHD Kamera Sistemi Fiyat

Fiyatı Ürün Adı Paket İçeriği
2.499 4 Kameralı 2 Megapiksel AHD Gece Görüşlü AHD Kamera Sistemi Görüntüle
3.499 8 Kameralı 2 Megapiksel AHD Gece Görüşlü AHD Kamera Sistemi Görüntüle
Özel fiyatlandırma 16 Kameralı 2 Megapiksel AHD Gece Görüşlü AHD Kamera Sistemi Görüntüle
Neutron Güvenlik Kamera Sistemi
Neutron Kamera Sistemleri

Neutron AHD Kamera Sistemi Fiyat

Fiyatı Ürün Adı Paket İçeriği
2.699 4 Kameralı 2 Megapiksel AHD Gece Görüşlü Kamera Sistemi Görüntüle
3.699 8 Kameralı 2 Megapiksel AHD Gece Görüşlü Kamera Sistemi Görüntüle
Özel fiyatlandırma 16 Kameralı 2 Megapiksel AHD Gece Görüşlü  Kamera Sistemi Görüntüle
Bebek Bakıcı Kamerası

Cenova İP Bebek Bakıcısı Kamerası

Fiyatı Ürün Adı Paket İçeriği
Özel fiyatlandırma 1 Kameralı 2 Megapiksel 1920×1080 Gece Görüşlü, Sesli İP Bebek Bakıcısı Kamera Sistemi Görüntüle
3.899 4 Kameralı 2 Megapiksel 1920×1080 Gece Görüşlü, Ses Kayıt & uzaktan dinleme özellikli İP Bebek Bakıcısı Kamera Sistemi Görüntüle
5.499 8 Kameralı 2 Megapiksel 1920×1080 Gece Görüşlü, Ses Kayıt & uzaktan dinleme özellikli İP Bebek Bakıcısı Kamera Sistemi Görüntüle

Uzmanlık Alanlarımız

Güvenlik kamera sistemleri alanında bir çok aileye, işyeri sahibine %99 müşteri memniyeti ile  2004 yılından bu güne güvenlik sistemlerinde alarm sistemleri ile başladığımız faliyet alanımızda müşterilerimizden gelen talep ve ihtiyaçlarla hırsızlık olaylarındaki tecrübemizi birleştirerek kamera sistemlerinde en kaliteli  ürün gruplarımızla en iyi fiyatlarla İstanbul bölgesine ev, işyeri güvenlik sistemleri alanında faliyet göstermekte olup; alanında uzman personelimizle satış, pazalama, montaj ve kurulum hizmetlerini tek bir çatı altında gerçekleştirmekteyiz. 

Neden Desi Kamera Sistemleri

Ürünlerimizin firmamız tarafından yerinde servis hizmeti dahil 2 yıl garanti olmaktadır. Kamera güvenlik sistemleri kampanyalı fiyatlarımız sınırlı sayıda stok ile sınırlıdır. ürün yelpazemiz AHD, IP başta olmak üzere her projeye uygun güvenlik kamera sistemleri satış ve istanbul geneline aynı gün içerisinde kurulum hizmeti sulmaktadir. Kampanya fiyatlarımız veya ürünlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz bizi arayın.

 

Yazıyı sosyal medyada paylaş veya uzmana soru sor.