Desi Kapı Güvenlik sistemlerinde birçok yeni ürün grupları ile kullanımı kolay ve yüksek ses seviyelerine sahip kapı alarmlarını kendi bünyesinde üretimini son teknoloji robot cihazlarla, %100 yerli sermaye ve yerli iş gücü ile tasarlayıp hizmetinize Avrupa standartlarında 2 yıl garantili olarak 1992 den bu güne devam ettirmektedir.

Ev Kapı Alarmı
Kapı Alarm Sistemi

DESİ STEELY

Kapı alarm sistemlerinde Türkiye ve Avrupa başta olmak üzere bir çok ülkeye satışı yapılan ankastere çelik kapılara uyumlu kablosuz 2 Ad. AA kalem pil ile enerji ihtiyacını karşılayan, dahili keypad (şifre paneli) ve uzaktan kumandalarla kolay kullanımı olan, kapını açılmasını ve kapıya uygulanacak darbeleri algılayan darbe sensörü ile çift yönlü koruma sistemi ve 105 Desibel ses şiddeti ile DESİ Steely son derece başarılı bir kapı güvenlik alarm sistemidir.

Desi Steely
Desi Kapı Alarmı Steely

MONTAJI & CİHAZIN KULLANIMI

DESİ çelik kapı alarmı olan Steely Kapınızın uygun ebatlarda kesilerek, alarm paneli montajı yapıldıktan itibaren hem kullanıma hazır hale gelmektedir.

DESİ Steely kapı konusunda profesyonel olan kurum veya kişiler tarafından Montaj işlemi gerçekleştirilmelidir. Alarmın üzerindeki şifre panelinden 4 haneli şifrenizi girip OK tuşuna bastığınızda alarmınız aktif hale gelir kapıyı 8 saniye içinde kapatmanız gerekmektedir yada uzaktan kumanda ile de alarmınızı alarmınızı devreye alabilirsiniz. Alarmı iptal konumunda ise kapı açıldıktan itibaren 8 saniyelik geçitme ile şifrenizi girip  iptal edebilirsiniz, uzaktan kumanda ile kapı açılmadan da iptal edilebilmektedir.

DESİ DAK KİLİT TİPİ ALARM

Kapı Alarmlarında DESİ Alarm Güvenlik Sistemlerinin en son sistem ile ürettiği DAK modeli kapınızdaki kilit mekanizmasının içine yerleştirilen 2 ad kalem bil ile çalışan, yüksek ses gücü ve uzun pil ömrü, hem kapının açılmasını hem de kapıya veya kilit mekanizmasına uygulanan darbeleri algılayan çift yönlü kilit tipi alarm sistemidir. Bu alarm modelinde herhangi bir uzaktan kumanda veya şifre paneli olmadan anahtarınız ile alarmı aktif ve iptal konumuna getire getirebilmektedir.

Desi Dak
Desi DAK Kilit Tipi Kapı Alarmı
MONTAJI VE SİSTEMİN ÇALIŞMASI

Öncelikle kapınızdaki eski kilit mekanizması yerinden sökülerek çıkarılır, Yerine DESİ DAK kilit tipi alarm montajı yapılır, Kapınızın kasasına mıknatıslı bariyer konumlandırılır ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Alarmınızı aktif hale getirme; Kapınızı kapatın, anahtarınız ile kapınızı 3 tur kilitleyin uzun tiz bir ses ile alarmınız aktif hale gelecek ve kapınız darbelere ve kapı açılmasına karşı koruma altında olacaktır. Alarmınız iptal konumuna getirmek için anahtarınız ile kapınızı açmanız halinde iptal tonu duyulur ve alarm devre dışı kalmaktadır.

Yazıyı sosyal medyada paylaş veya uzmana soru sor.