Desi Smartline

 

Desi Midline WS Tümü birleşik ABS merkezi ünite içinde bir 1 adet sabotaj koruması, Patentli Elektronik devre, Elektrik Kesintilerine karşı 24 saat dayanabilen 12 volt akü ve 105 desibel ses gücünde siren bulunmaktadır, Merkezi üniteye 6 Adet silver kumanda, 8 Adet Kapı ve pencere için RF Kablosuz Manyetik Kontak, RF Duman detektörü, RF Pır Hareket dedektörü ve RF darbe sensörü tanıtabilir alarm sisteminizi geliştirebilir ve ilave edebilir, Desi midline ws kutu içeriğinde bulunan 2 adet silver uzaktan kumanda darbelere dayanıklı olup, kopyalanamayan patentli yapısı, Uzun Pil ömrü ve Emniyet Sürgüsü ile son kullanıcılara kullanım rahatlığı sunan bir üründür. Desi midline ws kutu içeriğinde bulunan 2 adet silver uzaktan kumanda darbelere dayanıklı olup, kopyalanamayan patentli yapısı, Uzun Pil ömrü ve Emniyet Sürgüsü ile son kullanıcılara kullanım rahatlığı sunan bir üründür. yine paket içeriğinde bulunan 1 Adet Kablosuz RF Manyetik Kapı Kontağı ile kapı ve pencerelerinizi uygula yapılabilir.

DESİ ev alarm sistemi MİDLİNE ile Güvenliğinizi çok uygun maliyet ve hızlı kurulumu sayesinde hemen güvence altına alın üstelik bu cazip fiyatlar dilerseniz bonus ve wort karta özel 5 taksit +KDV li uygun fiyat ayrıcalığı ile sizin de evinizde alarm sistemi olsun gözünüz arkada kalmasın. Bizi arayın bütün İstanbul ilçelerine servisimiz vardır.

1 Ad. Ana Merkezi Ünite, Dahili Siren, 12V Akü ( Alarm Sisteminin Beyni )
1 Ad. Kablosuz RF Kapı Kontağı ( bağlı bulunduğu kapı ve pencerelerin açılmasını alğılayarak alarmı tetikler )
2 Ad. Uzaktan Silver Kumanda ( Alarm sistemini devreye alma ve devre dışına bırakır )
2 Ad. DESİ Alarm Koruma Etiketi

Genel
Ses Gücü Yüksek Ses Gücü Dahili Siren 105 desibel
Kurulum Seçenekleri Uzaktan Kumanda İle Kurulum & İptal
Dedektör Seçenekleri: Desi RF Kablosuz Dedektörler ile Uyumlu
Enerji Seçenekleri 220V besleme, elektrik kesintine karşı 24 saat dayanabilen 12V akü
Sabotaj Koruması Dahili siren kapağıın açılmaya karşı sabotaj koruması
Tanımlanabilir Aksesuarlar Extara 6 Adet U. Kumanda, 8 Adet RF Kablosuz Dedektör tanımlanabilir.
Kullanabilir Alanlar Ev, Ofis, Küçük işletmeler için uygundur
Firmamız Alarm ve Kamera sistemlerinde DESİ Alarm & Güvenlik sistemlerinin yetkili bayidir. Ürünlerimiz 2 yıl servis garantilidir. Alarm sistemlerimizi kapıda ödemeli olarak bütün yurt geneline ve yurt dışına gönderi yapılmaktadır. Montaj dahil olarak ürünlerimizde sahip olmak isterseniz montaj işlemlerinden sonra gerekli testlerden sonra alarm sistemi sizlere teslim edilir ve ödemesini nakit olarak ödeyebilirsiniz. yada Bonus veya Word karta 5 taksit +KDV olarak sahip olabilirsiniz. Servis hizmet numaramız: 0212 611 35 35 nolu telefondan bizi arayıp detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.
Yazıyı sosyal medyada paylaş veya uzmana soru sor.