Neden Market Alarm Sistemleri olmalı; Hırsızların en gözde yerlerinden biri olan market, bakkal küçük işletmelerin güvenlik sistemlerine en çok ihtiyaç duyduğu yerlerin başında gelmektedir. Bu işletmelerde yükte hafif pahada ağır olan sigara gibi tekel ürünlerinin, kolay elden çıkarılabilmekte olduğu için hırsızların en büyük hedefi haline gelmektedir.

Market ve Bakkal alarm Sistemleri için desi güvenlik sistemlerini seçin
Market Bakkal Alarm Sistemleri

Market ve bakkallar gibi işletmeler için DESİ profesyonel alarm sistemlerini müşterilerine tercih etmektedir. Profesyonel alarm sistemleri Metaline veya Proline gibi modeller en iyi mekan koruma yöntemi olarak tercih edilmedir.

Çift Yönlü Koruma

DESİ işyerleri için geliştirdiği profesyonel alarm sistemlerinde dış harici LED flaşlı alarm sireni ve iç ana merkezde bulunan dahili sireni ile hem mekan içinde hemde mekan dışında yüksek ses şiddetine sahip çift yönlü sirenleri ile sabotaj yani alarm sistemine dışarıdan müdahaleye karşı büyük koruma sağlamaktadır.

Elektrik Olmadan Çalışma

Elektrik kesintileri veya dış müdahalelere karşı geliştirilen iç panel akü ve dış sirende bulunan yedek akü ile elektiriğiniz olmasa bile alarm sisteminiz kesintisiz bir şekilde 48 saate kadar aktif konumda kalarak mekan güvenliğini en başarı bir şekilde sağlamaktır.

Kolay Kullanım imkanı

Alarm sistemini şifre paneli ve paket içeriğinden hediye olarak çıkan 2 ad uzaktan kumandalardan biri ile tek tuşla alarmınızı aktif veya iptal edebileceğiniz son derece basit ve kullanımı en kolay alarm modelidir.

Alarm Çaldığında Beni Ara

DESİ güvenlik alarm sistemlerinin bir çoğunda telefon ile alarm anında belirlenen numaraları arama özelliği mevcuttur. Kısaca sistemin çalışma mantığı; markette sabit telefon hattı mevcut ise bu telefon hattı ana alarm merkezi kutusundaki telefon arama kartına bağlanır, sisteme aranacak kişilerin telefon numaraları yetkili servisimiz tarafından yüklenir. ve işlem tamamlanmış olur.

Alarmınız çalmaya başladığında daha önceden sisteme kayıtlı telefon numaraları 10-15 saniye içinde sırası ile aranır ve alarmın çalmakta olduğunu robot ses vasıtası ile telefonu açan kişiye bildirir.

Bakkal Market Güvenlik Sistemleri Fiyatları
Market Kamera Sistemleri

Market veya işletme içinde sabit telefon hattı yok ise ve telefon ile alarm anında haberdar olmak isteniyorsa alarm paneline GSM Sim kart modülü dediğimiz bir nevi cep telefonu olan ürün montajı işlemi servisimiz tarafından yapılır mekan sahibi tarafından alınan herhangi bir operatörden alınan sim kart alarm sistemine yerleştirilir ve aramalar için elverişle hale gelir

Alarm ve Kamera Sistemleri Fiyatlarımı Aramaktasınız

Aylık Kira yok, Kontrat yok, Tamamen Size Ait Alarm Güvenlik Sistemi

Güvenlik sistemi çözümleri ve fiyat listesi sayfalarımız
Yazıyı sosyal medyada paylaş veya uzmana soru sor.