Desi Alarm Sık Sorulan Sorular
Desi Alarm S.S.S

Desi alarm firmamızın sunduğu teknik destek sayesinde; Alarm Sistemleri veya Kamera Sistemleri ile diğer ürünlerin satışı doğrultusunda müşterilerimizden gelen sıkça sorulan soruları burada S.S.S sayfasında cevaplıyoruz. Eğer aklınıza takılan soruları sıkça sorulan sorular sayfasında göremiyorsanız Uzmana Sorabilirsiniz.

Desi Alarm, Türkiye’nin yerli üretimi ile piyasaya çıkış yapmış en uygun fiyatlarla dağıtıcılık yapan firmadır. Garantili ve ömür boyu kullanım olanağı sağlaması alarm sistemlerinde en çok satışı gerçekleştirmesine katkı sağlamıştır.
Desi Alarm sistemleri ani elektrik kesintilerine ve hırsızların müdahalesine karşı uzun süre dayanabilecek akü sistemine sahiptir. Yani elektrik kesildiğinde alarm sistemi çalışmaya devam eder, herhangi kesinti yaşamazsınız.
Evet, Telefon aramalı veya IOS/Android mobil uygulamalı alarm sistemi modellerinde alarmınızın çaldığını ana panel sizi sabit telefon veya GSM hattı yada internet üzerinden size alarm durumunu bildirmekte olup; uzaktan alarm sisteminizi devreye alam ve devre dışı bırakma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Hayır, diğer alarm satışı yapan firmaların aylık ücretlendirmesinin aksine, Desi böyle bir strateji uygulamamıştır. Alarm sistemlerinde sınırsız kullanım hakkı sizlere sunulmuştur. Ürünleri satın almanız durumunda, alarm sistemi size ait olur ve her hangi bir aylık veya yıllık ücret ödemezsiniz.

Sizlerden Gelen Sorular
Müşterilerimizden gelen sorular

Yazıyı sosyal medyada paylaş veya uzmana soru sor.