Desi Alarm Kumanda Tanıtma Kopyalama Nasıl Yapılmaktadır - Desi Alarm & Güvenlik Sistemleri

Sorulan SorularCategory: Alarm SistemleriDesi Alarm Kumanda Tanıtma Kopyalama Nasıl Yapılmaktadır
Mehmet Ali Desialarm sordu 4 yıl önce

Merhaba:

Uzun zamandır Desi Midline alarm sisteminizi kullanmaktayım gayet üründen memnunum. ilave uzaktan kumanda sisteme tanıtmak istiyorum, kumanda tanıtma veya kopyalama işlemi nasıl olmaktadır. Kendim uzaktan kumandayı tanıtma işlemini yapabilir miyim, yoksa servis mi gelmesi gerekmektedir? Bu konuda detaylı bir bilgilendirme yapabilir misiniz.

kolay gelsin; iyi çalışmalar.

1 cevap yazılmış
admin Desialarm cevapladı 4 yıl önce

Desi alarm sistemleri ürünlerinde kesinlikle uzaktan kumanda kopyalama işlemi yapılmamaktadır.

Alarm sistemlerine ilave edilecek uzaktan kumandalar sisteme tanıtılması gerekmektedir. Bu kumanda tanıtma işlemi için yetkili servis tarafından yapılmasını önermekteyiz. Yanlış veya noksan yapılan bir işlem sonrasında alarm sisteminizde sıkıntılar yaşanabilmektedir.

Desi Midline alarm sistemine ilave uzaktan kumanda nasıl tanıtılır.

Öncelikle merkezi alarm sireni kutusunun açılması gerekmektedir, Bu esnada sabotaj koruması devreye girer ve alarmınız çalmaya başlar. Sabotaj sivicine eliniz ile bastırıp kapatınız, daha önceden sisteme tanımlı olan uzaktan kumanda ile alarmınızı susturunuz.

Elektronik devreyi koruyan şeffaf plastik kapağı çıkartınız, alarm paneli üzerinden deki BT yazılı tuşa 2 saniye basılı tutunuz ve elinizi buton üzerinden kaldırınız, Uzaktan kumanda üzerindeki kilitli işaretli tuşa basılı tutunuz. Alarm sisteminiz uzun bib sesi ile devreye girecektir. Sonra kilit açık işaretli tuşa basınız alarm sistemini devre dışı bırakınız. Tanıtma işlemi tamamlanmış olur.

Ana paneldeki sabotaj sivicini bırakınız alarm sistemi yine çalmaya başlayacak, paniğe kapılmadan ana merkezi kapağını dikkatli bir şekilde kapatınız, uzaktan kumanda ile alarm sisteminiz, susturunuz.

Desi Midline alarm sistemine başarılı bir şekilde kumanda tanıtma işlemini gerçekleştirmiş olmaktasınız.