desi alarmlı monoblok çelik kapı kilidi - Desi Alarm Sistemleri

Sorulan SorularCategory: Alarm Sistemleridesi alarmlı monoblok çelik kapı kilidi
Ali Yılmaz Desialarm sordu 5 sene önce

Kilit tipi alarm modeliniz bütün çelik kapılara uyumlumudur, ürünü montajını kendim yapabilirim. 2 adet kalem pil ile çalışıyor galiba pil tüketimi nedir, kaç ayda pil değiştirmek gerekir, pi değiştirmesi nasıl olmaktadır.

Teşekkürler

1 cevap yazılmış
admin Desialarm cevapladı 5 sene önce

Merhabalar:
Alarmlı Monoblok kilit tipi alarm modelimiz olan DESİ DAK kapı alarm modeli tek noktadan kilitlenebilen Monoblok bütün kapılara uyumludur. Merkezi kilit sistemine sahip kapılara uygun değildir.
Alarm modelimizin montajı olabildiğince kolay olup; eski kilit mekanizmasını yerinden çıkartıp, yeni ürünü montaj etmeniz yeterlidir. Tabi bu işlem çelik kapıdan anlayan kişilerin yapılması tavsiye edilmektedir.
Kilit tipi alarm olan DAK iki adet AA kalem pil ile çalışmakta ve kullanıma bağlı olarak ile beraberinde minimum 6 Ay, Maksimum 1,5 seneye kadar uzun bil ömrü bulunmaktadır.
Ürünün pil değişimi tek bir vidanın sökülmesi yeterli olmakta, eskili pillerin yerinden çıkartılıp, yeni pillerin takılması toplamda 5 Dakikayı geçmemektedir.
Sorularınıza yeterince cevapladığımızı düşünmekteyiz. Daha fazla bilgi ve doküman için aşağıdaki linklerden yararlanabilir veya bize sitemizde bulunan canlı destek, whatsapp iletişim hattı üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz.
Güven ile Hoş Çakalın..

DESİ DAK hakkında daha fazla bilgi için kapı alarmları sayfamızı ziyaret ediniz.

Kapı Alarmları

Diğer alarm sistemleri ev alarm sistemleri fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz lütfen alarm sistemleri fiyatları sayfamızı ziyaret ediniz.

Alarm Sistemi Fiyat Listesi