desi-hangi-ulke-menseli - Desi Alarm & Güvenlik Sistemleri

Sorulan SorularCategory: Alarm Sistemleridesi-hangi-ulke-menseli
Ali baş Desialarm sordu 5 yıl önce

Desi alarm bir çok yerde görüyorum, hangi ülkede üretilmekte, ne kadar zamandır alarm sektöründe vardır. Diğer markalar arasındaki fark nedir. Neden Desi tercih etmeliyim.

1 cevap yazılmış
admin Desialarm cevapladı 5 yıl önce

Merhabalar:

Öncelikle ilginize teşekkür ederiz. Sorularınıza kısaca cevaplamak gerekirse DESİ Alarm & Güvenlik Sistemleri 1991 yılından bu güne kendi AR-GE çalışmaları ile elektronik ve mekanik güvenlik ekipmanları, Parmak izli kapı kontrol sistemleri ve savunma sanayine Avrupa standartlarında CE ve ISO 9001:2000 belgesi ile bir çok ürün modelini geliştiren ve üretme yeteneği olan ilk ve tek yerli Türk Malı bir markadır.

Üretim ve araştırma alanı oldukça zengin yelpazeye sahiptir. Ayrıca bir çok bilenen güvenlik sistemleri markasına, Otomotiv devlerine ve Türk Silahlı Kuvvetleri envanterine ürün geliştirmekte ve üretmektedir.

Alarm ve Güvenlik Sistemlerinde DESİ hiçbir ürün grubunu kiralama mantığı ile satışa sunmamaktadır. yani ürünlerimizi satın almanız dahilinde, Hiçbir taahhüt, kontrat, Abonelik gibi tüketiciyi zorlayıcı ve bağlayıcı bir sistem olamadan, tamamen size ait olan; kapı alarmları, Ev, işyeri güvenlik alarm sistemlerini, Parmak izli Kapı kontrol Sistemlerini uygun fiyat politikası ile Dolar veya EURO kur cinsinden değil sadece Türk Lirası üzerinden satışını gerçekleştiren, alarm güvenlik sistemlerinde servis alanında Türkiye çapında müşteri memnuniyeti bakımından başarılı olan 500’e yakın bayisi ile sanayi bakanlığı tarafından 2 yıl garantili ürünlerimiz ile sizlere hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.

İyi günlerde hoşça kalın ..

DESİ Alarm ve Kamera Sistemleri için daha fazla içerik

Alarm ve güvenlik sistemlerimizde hiç bir şekilde aylık, yıllık Kiralama, Kontrat yoktur, Tamamen Size Ait Alarm Güvenlik Sistemlerinden oluşur.

%100 Yerli üretim ve 2 yıl servis garantili en uygun fiyatlı ürünlerimizi inceleyin.