Ev alarm sistemi tavsiyeniz hangisidir - Desi Alarm & Güvenlik Sistemleri

Sorulan SorularCategory: Alarm SistemleriEv alarm sistemi tavsiyeniz hangisidir
Yakup Desialarm sordu 7 yıl önce

Evim giriş katta, 7 tane açılan pencere birde balkon kapısı var, telefon aramalı olmasını istiyorum ama evimde sabit telefon hattı yok, bu özellikteki bir ev için tavsiye edebileceğiniz kablosuz bir alarm modeli ile sistem hakkında genel bilgi rİca edeceğim. Şimdiden teşekkür ederim

1 cevap yazılmış
Best Answer
admin Desialarm cevapladı 7 yıl önce

Merhaba: Hırsızlık olaylarının en çok rastlandığı bölge olan bodrum ve giriş katlarında, normal katlara göre fiyat olarak maalesef daha fazla maliyetli olmaktadır. Bunun sebebi yere yakın olan cam ve pencerelerin mutlaka koruma altında olmasından kaynaklanmaktadır. yüksek katlarda normal şartlarda standart bir alarm paket sistemi yeterli olmaktadır, bahsi geçen bodrum veya giriş katı, hatta bazen 1 ve 2. katlara bile, tehlike arz ediyorsa cam pencerelerini koruma altına almak germektedir.

Ev alarm sitemleri hakkında hazırladığımız detaylı web sayfamızı inceleyiniz.

Ev Alarm Sistemleri

Alınacak olan alarm sistemi tavsiyesi ise güçlü kablosuz altyapı Profesyonel bir sistem olmasıdır Size tavsiyemiz PROLİNE veya METALİNE modelinin GSM Sim kartlı olan HS 102 WTGKS serisi önermekteyiz.

Profesyonel Alarm Sistemleri sayfamızı inceleyin :
https://www.desialarmsistemleri.com/desi-alarm-profesyonel-sistemler/

Bu alarm modeline 32 ad kablosuz kapı veya pencere dedektör ilave edilebilmektedir. her açılan pencere veya balkon kanadına RF kablosuz manyetik kapı kontağı ilave edilerek güvenlik sağlanması en doğru çözümdür.

Alarm Sistemleri Parçaları

Alarm Sistemi Nelerden Oluşur?

Daha fazla bilgilendirme için bize iletişim hattımız olan 0212 611 35 35 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.