Ev alarmı hakkında - Desi Alarm & Güvenlik Sistemleri

Sorulan SorularCategory: Alarm SistemleriEv alarmı hakkında
Muharrem ALTIN Desialarm sordu 4 yıl önce

En ucuz ev alarmı fiyatı nedir.

1 cevap yazılmış
Best Answer
admin Desialarm cevapladı 4 yıl önce

Merhaba
Bildiğiniz üzere ev alarm sistemlerinde bir çok model ve çeşitliliğe sahip olan desi alarm sistemleri, Ev kullanıcıları en uygun fiyatlı kapı alarmını sizlerin hizmetine sunmaktadır.
Sorunuzun cevabını tam anlamı ile verebilmemiz için, alarm sistemini düşündüğünüz evin tipini, konumunu, bulunduğu kat, tehlike arz eden noktalar, telefon arama olup; olmayacağı gibi bir çok bilgi noksanlığından dolayı, korumaya alınacak evin güvenlik gereksimi ihtiyaclarının tahmin edememekte ve evinize uygun ev veya kapı alarmı tavsiyesinde bunamamaktayız.
Bir varsayımda bulunmak gerekirse; Evinizin yüksek veya orta katlarda olduğunu, yani kapıdan başka giriş yerinin olmadığını ve telefon arama istemediğiniz var sayarak, size tavsiye edeceğimiz en uygun fiyatlı, en ucuz ev kapı alarm sistemi olarak iki modeli tavsiye edebilirim.
1. Desi Midline WS Alarm
Yüksek oranda caydırıcılık sağlayan, Profesyonel alarm sistemleri ile bire bir aynı tipte, kullanım rahatlığı ve hızlı kurulum ile uzun yıllar kullanabileceğiniz ev alarm sistemi.
Ürün Satış Fiyat: 694TL.
Ürünü incelemek için Tıklayınız.
2. Desi Ecoline Alarm
Tak çalıştır, kablosuz özelliği ile son kullanıcıların rahatlıkla kurulum ve montajını yapabileceği en ekonomik kapı alarm modeli.
Ürün Satış Fiyat: 499TL.
Ürünü incelemek için Tıklayınız.
Tahminlerimizin dışında bir ev ise koruma altına almak istediğiniz, ekonomik alarm sistemlerinden daha farklı profesyonel alarm sistemlerini tercih etmelisiniz.ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bizi aramazını rica ederiz. size en uygun fiyat garantisi hizmet sunmaktayız.
iyi günlerde mutlu ve güvenli bir hayat dileriz.