ev değişikliği - Desi Alarm Sistemleri

onur özikizler Desialarm sordu 6 sene önce

merhaba ben evimde desi alarm sistemi kullanıyorum ancak şu anda taşınmam gerekiyor söküm ve montaj işlemlerini nasıl yapabilirim desteğinizi rica ederim.

1 cevap yazılmış
admin Desialarm cevapladı 6 sene önce

Merhaba: Öncelikle DESİ’nin hangi alarm modeli olduğunu belirtmediğiniz için tam olarak size yardımcı olamıyorum. Dilerseniz alarm taşıma işlemi için profesyonel ekibimiz ile İstanbul içine servis yönlendirebiliriz bunun için bizi aramanız yeterlidir.

Alarm Sökümü için evin elektrik hattını tamamen kapatın. bu esnada alarm panelindeki aküler devreye girecektir. alarm paneli kutusunu açın (bu esnada alarm sabotaj algılayıp çalmaya başlayacaktır ve telefon arama işlemi devreye girecektir.) akü kablolarını sökün. Sitemde harici dış alan sireni var ise dışarıdaki siren içindeki akü de sökün. elektrik bağlantılarında alarm panelinden ayırın. artık cihazını tamamen yerinden çıkarabilirsiniz. Alarm bağlantı kablolarını mümkün olduğu kadarı ile alarmdan sökmemeye çalışın zira montaj işleminde size zorluk çıkarmasın.

Daha fazla bilgi için aşağıdaki linkten Desi Alarm modeline göre kullanma kılavuzunu indirip bilgi sahibi olabilirsiniz.
https://www.desialarmsistemleri.com/kullanim-kilavuzu/

Güvenle Hoşça Kalın.