Güvenlik Kamera Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi - Desi Alarm Sistemleri

Sorulan SorularCategory: Kamera SistemleriGüvenlik Kamera Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi
Bahar alkan Desialarm sordu 4 sene önce

Merhaba Ahd Kamera sistemlerinde full HD görüntü kalitesinde olan, ev içinde kullanabilir, 2 MP gece görüşlü güvenlik kamerası sistemi 2 li hazır paket set fiyatı ve ürün özellikleri hakkında bilgi rica ediyorum.

1 cevap yazılmış
admin Desialarm cevapladı 4 sene önce

Merhaba:

AHD kamera sistemleri ev içi kamera sistemleri arasında en uygun maliyetli güvenlik kameraları arasında yer almaktadır. FullHD görüntü kalitesine minimum 2 mega piksel çözünürlük lü kameralar ile bu çözünürlüğü destekleyen kayıt cihazları ile elde edilebilmektedir.

Ev içinde kurulum yapılacak ise dome kameraları tavsiye edebiliriz. diğer kameralara göre küçük sayılabilecek ebatları ve dekorasyon kirliliği olmadan kullanımınıza olanak sağlayan kamera tipidir. Gece görüş özelliği en standart kamerada bile olmaktadır.

Kamera sistemlerinde ki kayıt cihazlarında bulunan kamera girişleri ile sisteme eklenecek kamera adet sınırı olmaktadır. Kayıt cihazlarında 4-8-16-36 ve 64 adete kadar kamera girişi bulunmaktadır.

2 li bir kamera sistemi ihtiyacınız vara size, 1 Adet 4 kanallı 2 megapikseli destekleyen kayıt cihazı, 2 Adet gece görüşlü 1080N veya 1080P çözünürlüğünde Dome kamera yeterli olacaktır.

ileriye dönük olarak kamera sayısının artması söz konusu ise kayıt cihazı tercihini iyi yapmanızı tavsiye ederiz. 4 kanallı bir kayıt cihazına extra 5.kamerayı ilave edemezsiniz, şayet böyle bir durum ilerisi için söz konusu ise 8 kanallı bir kayıt cihazı almanızı önermekteyiz.

Diğer bir husus kamera sisteminin ne kadar kendi hafızasında görüntü saklamasını istediğinizdir. kayıt cihazları H264 ve H265 gibi sıkıştırma formatlarını kullanmakta olup; sıkıştırılan görüntü kayıtları içinde konumlandırılacak HDD disk üzerine yazılmaktadır.

örnek: 2 kameralı 1080N FullHD görüntü kalitesinde 1 terabaytlık bir HDD disk ortalama olarak bir ay veya birazda fazla kaydı saklaya bilmektedir.

kamera sistemi hakkında fiyatlandırma bu sayfa üzerinden yapılamamaktadır. kamera sistemleri fiyatları sayfamızı ziyaret edebilir veya bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Güzel sorularınız için teşekkür ederi. Mutlu, huzurlu, Güvenli bir hayat dileriz.

 

Güvenlik kamera sistemleri ile ilgi daha fazla bilgi ve fiyatlarımız hakkındaki diğer sayfalarımızı inceleye bilirsiniz.

 

Kamera Sistemleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Ulaşabileceğiniz Sayfamız.

https://www.desialarmsistemleri.com/kamera-sistemleri/

Kamera Sistemleri Seti Fiyat Listesi Sayfası.

https://www.desialarmsistemleri.com/kamera-sistemleri-fiyatlari/