kamera-sistemleri-fiyatlari-hakkinda - Desi Alarm & Güvenlik Sistemleri

Sorulan SorularCategory: Kamera Sistemlerikamera-sistemleri-fiyatlari-hakkinda
Hüseyin DEMİRCİ Desialarm sordu 5 yıl önce

ev içine ve kapı önüne kamera sistemi düşünmekteyim. internette araştırma yaptığımda Hepsiburada, Gittigidiyor, N11 veya değişik bir çok firmada çok daha uygun fiyatlara kamera sistemleri mevcut. Sizin kamera sistemlerinizi neden tercih etmeliyim. extra olarak artınız nedir. bu konuda bilgi vermenizi rica ederim. iyi çalışmalar.

1 cevap yazılmış
admin Desialarm cevapladı 5 yıl önce

Öncelikle web sitemize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duymaktayız.
En başta söylemek isteriz ki kamera sistemlerinde marka, model, görüntü çözünürlüğü ve buna bağlı birçok teknik özellikler bulunmaktadır, Bu tipi farklılıklar kamera fiyatlandırmasında büyük rol oynamakta olup; son kullanıcıların yani sizlerin ürün teknik özelliklerini ve detaylarını tanımlaması oldukça zor olduğu için güvenilir işletmeleri tercih etmeleri bu alanda çok önemlidir. Aynı zamanda kamera ve kayıt cihazı, Kayıt cihazı içindeki HDD disklerin revizyondan geçmiş, tamir görmüş, hatta ikinci el olması gibi ve bu ürünlerin doğal olarak sıfır ürünlere nazaran daha ucuz olması ile piyasada bir çok firma veya şahıs tarafından internet ortamında satışa sunulduğu ve gerçeği yansıtmayan ürün içerikleri, ürün özellikleri, Sahte ve Kopya ürün etiketleri ile maalesef bu şekilde ürün tedariki ve satışının yapılmakta olduğu tarafımızca tespit edilmiş olmaktadır. Bu sebeplerden dolayı bu iş alanında uzman, deneyimli ve güvenilir firmalar ile kıyaslamanın yapılmasını önemle rica ederiz.
Küçük bir örnek vermek gerekir ise kayıt cihazı içindeki HDD disklerin kamera sistemi için özel üretilen 7/24 çalışma özeliği olan disklerin tercih edilmesi gerekir. Bu normal diskler arasında küçük de olsa fiyat farkına yol açmaktadır ve 4 kameralı sisteme en az 1 terabaytlık disk tavsiye etmekteyiz. Ucuz olan sistemlerde genel olarak 500 GB disk kullanılmakta olup; bu faktör de fiyata yansımaktadır. Daha önemlisi bizler Distribütör garantili sıfır, kayıt cihazı için özel üretilen HDD diskleri müşterilerimizin gözü önünde paket açılım ve montaj işlemlerini yapmaktayız bu tarih itibarı ile şuan 1 Terabaytlık HDD disk: 250-300 TL gibi fiyatları vardır, revizyondan geçmiş değer HDD diskler 100-120 TL ye piyasadan bulunabilmektedir. Verdiğimiz örnekleme sadece bir parça üzerinden küçük bir örnektir. Diğer kullanılan kamera, kayıt cihazı, adaptör ve kablolarına kadar nasıl bir ucuza maliyet politikasının uygulandığını az çok tahmin edilebilmektedir.
Sorunuzu cevabını fazla uzun olduğunun farkındayız ama şu konuya da dikkat çekmek istemekteyiz. Yalnızca ürün veya parçalarla ilgili olmayan değer bir konu ise kamera sistemin kurulum işleminden sonraki hizmet durumudur. Yani bir ürünü satın alma veya montaj işlemlerinden sonra oluşabilecek herhangi bir arıza durumunda, sizlere devamlılığı esas olan garanti konusunda müşterilerini mağdur etmeyen, güvenilir yetkili bayi firmaların tercih edilmesini önem ile rica ederiz.

Güvenle hoşça kalın.

Kamera sıstemlerı hakkkında daha fazla bilgi sahibi olmak için..
https://www.desialarmsistemleri.com/kamera-sistemleri/

Kamera sistemlerimizin fiyatlandırmaları hakkında daha fazlası için..
https://www.desialarmsistemleri.com/kamera-sistemleri-fiyatlari/