montaj ile alakalı - Desi Alarm Sistemleri

Sorulan SorularCategory: Alarm Sistemlerimontaj ile alakalı
Mustafa ARSLAN Desialarm sordu 5 sene önce

Fiyatlara montaj dahil midir? 1 ağustos 2018 tarihinde gün içinde keşif için gelmeniz mümkün müdür?

1 cevap yazılmış
admin Desialarm cevapladı 5 sene önce

Merhaba:

Web sayfamızda alarm sistemi fiyatları montaj hariç olarak yayınlanmaktadır. Ürünlerimizin İstanbul ili için geçerli montaj dahil fiyatlarının iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızdan veya canlı destek uygulamamızdan ürün modelini belirtmeniz halinde gerekli fiyatlar tarafınıza sunulacaktır.

Alarm Sistemi ücretsiz keşif işlemlerini belli şartlar ile sunmaktayız, apartman daireleri için bodrum kat, giriş kat, müstakil villa veya müstakil konutlarda kısacası kapı haricinde cam, pencere ve balkon tarzı yerlerden oluşabilecek tehlikeli alanlar için ücretsiz keşif hizmeti sunmaktayız.

Deneyimli personelimiz keşif sonucu dilerseniz hemen montaj işlemlerini başlamakta ve alarm sistemi kurulum ile devreye alma işlemlerinin aynı gün içinde uygulamaktadır.Yüksek katlarda veya kapıdan başka giriş çıkış noktası olmayan yerlere ücretsiz keşif hizmeti sunulmamaktadır, bu tip yerlere alarm modellerimiz ile ilgili bilgilendirme ve ücretlendirme iletişim kanalları ile sağlanmaktadır.

Sorunuza cevap verdiğimizi düşünmekteyiz. Eğer yeterince bilgi alamadığınızı düşünüyorsanız veya başka sorularınız var ise lütfen bize iletişim kanallarımızdan ulaşın.

Güven ile Hoş Çakalın..

Alarm sistemi satış fiyatları için lütfen aşağıdaki linki ziyaret edinizi.

Alarm Sistemi Fiyat Listesi