winn-wifi bebek izleme kamera sistemi - Desi Alarm Sistemleri

Sorulan SorularCategory: Kamera Sistemleriwinn-wifi bebek izleme kamera sistemi
mustafa Desialarm sordu 5 sene önce

merhaba bulunduğum yerde internet altyapisı yok turkcell winn kullanarak 1 adet 360°bebek izleme kamerası ozellikli mobilden takip edebileceģim sistem warmidır fiyati ne kadardir

1 cevap yazılmış
admin Desialarm cevapladı 5 sene önce

Merhabalar genelde ev içi bebek bakıcı kamera sistemlerini kablolu olarak ve sabit ev internet üzerinden uzaktan izleme imkanı sağlanmaktadır. Bu işlem uygun maliyeti yanı sıra daha performanslı olmak ile beraberinde, uzaktan izleminde sıkıntısız stabil olarak çalışmaktadır.

Kamera sistemleri hakkında daha Fazlasını öğrenmek için aşağıdaki linkten bilgi edinebilirsiniz.
https://www.desialarmsistemleri.com/kamera-sistemleri/

Sizin özel durumunuz için kayıt cihazlarının büyük çoğunluğunda 3G VINN modem desteği bulunmakta, bu özellik sayesinde İnternet erişiminin olmadığı yerlerde 3G veya 4G üzerinden kamera sistemine uzaktan mobil telefon veya tablet üzerinden erişim sağlanmaktadır. Bu işlem maliyet yönünden normal İnternet’e göre daha fazla ücretlendirme ve extra donanım ihtiyaçlarını peşi sıra getirmektedir.

Kamera sistemlerimizde genel olarak 360° derecelik kamera kullanılmamakta olup; geniş açılı, Dome kamera dediğimiz yüksek çözünürlüklü gece görüşlü kameraları tavsiye edilmektedir.

Kamera Sistemleri fiyatları ve ürünlerimizin olduğu sayfamızı lütfen ziyaret ediniz.
https://www.desialarmsistemleri.com/kamera-sistemleri-fiyatlari/

Sorunuza yeterince cevap verdiğimizi saymaktayız. Aklınıza takılan başka soru ve talepleriniz için wep sayfamızda bulanan canlı destek veya whatsapp iletişim kanalları veya iletişim sayfamızda bulunan telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

Güvenle Hoş çakalın..