Esenler tekstilken bölgesinde hırsızlık olayları son yıllarda artış gözlenmektedir. Tekstilkent site güvenliği gerekli kontrol ve denetimleri çok titizlik ile yapmasına rağmen, izinsiz girişlerden kaynaklanan olayların bazı alarm sistemi olmayan işyerleri veya işletmelerin hırsızlık olaylarına anlık olarak müdahaleyi gerçekleştiremediği gözlemlenmiştir.

Esenler tekstilkent A
Tekstilkent Alarm Güvenlik Sistemleri Fiyatları

Hırsızlık olaylarında alarm sisteminin büyük oradan hırsızları caydırdıkları yapılan araştırmalara kanıtlanmış olup; Alarm sistemi olamayan küçük veya büyük işyeri, işletmelerin büyük oranda hırsızlık olaylarına maruz kaldığı yine yapılan araştırmalarda kayıtlara geçmiştir.

Desi Alarm Tekstilkent sorumlusu olana yetkili bayiliğimiz alarm veya kamera güvenlik sistemlerini ücretsiz keşif ile beraberinde kurulum ve montaj işlerini Tekstilken özel indirimler ile hizmetinize sunmaktadır.

Profesyonel Alarm Sistemlerimiz telefon ihbar özelliği ile sabit hat veya GPRS GSM hatları üzerinden alarm durumu oluşması durumunda saniyeler içerisinde Tekstilkent Güvenlik merkezine alarm sistemin hangi ada, blok, kapı numarasını ve işletmenin adını açıklayan robot ses vasıtası ile alarmın çalmakta olduğunu bildirmekte olup; Güvenlik personelinin bu girişme anlık olarak tepki gösterip, ivedi bir şekilde tehlike arz eden işyerine güvenlik personelini yönlendirmektedir.

Aynı zamanda kişisel cep veya sabit telefon hatlarınızı sisteme kayıt yapabilir güvenlik personelliden sonra sizin belirlediğiniz diğer telefon numaralarınızda alarm sistemi arama yapabilmekte olup; Uzaktan alarmı susturma, devreye alma ve devre dışı bırakma işlemlerini telefon hattınız üzerinden yapmanızı sağlayan sistem mevcuttur.

Tekstilkent Kamera Sistemi Fiyatları

Mekandaki gözünüz ve kulağınız olan kamera güvenlik sistemleri mevcut işletme ve işyerleri için artık ihtiyaç haline günümüzde gelmiştir. Kamera sistemleri alanında yüksek çözünürlüklü, 7/24 kayıt ve uzaktan cep telefonu üzerinden izleme imkanı ile dilediğiniz yerden işyeri güvenlik kameralarına bağlanmak artık çok kolay bir işlem ile sağlanmaktadır. En iyi kamera sistemlerini en iyi fiyatlar ile sizlere kurulum dahil olmak üzere hizmet sunmaktayız.

Satın aldığınız bütün alarm sistemlerine aylık yıllık bir ücretlendirme olmamaktadır. Ürünlerimiz tamamen Türk malı olup yerli sermaye ve yerli iş gücü ile üretilen güvenlik sistemleridir. Alarm ve kamera sistemlerimiz tarafımızdan 2 yıl servis garantisi altında bulunmaktadır.

Alarm ve Kamera Sistemleri Fiyatlarımı Aramaktasınız

Aylık Kira yok, Kontrat yok, Tamamen Size Ait Alarm Güvenlik Sistemi

Güvenlik sistemi çözümleri ve fiyat listesi sayfalarımız
Yazıyı sosyal medyada paylaş veya uzmana soru sor.