Bebek/çocuk Bakıcı Kamera sistemleri

Bebek Bakıcı Kamerası gerekliliği, günümüzde birçok aile en değer verdikleri varlık olan çocuklarını/bebeklerini bakıcılara emanet etmek zorunda kalmakta ve bu konuda önlem olarak bakıcı kamerasına ihtiyaç duymaktadır. Tavsiye ettiğimiz İP Kameralar, güvenlik sistemlerinin en üst noktası olarak kabul görülen sistemler arasında yer almaktadır. Bu kameralar başlıca özelliği görüntü kalitesinin AHD sistemlere göre renk netliği, canlı görüntü çözünürlüğü ile anlık olarak uzaktan izleme imkanı bir arada sunan güvenlik kamerası çeşidi olmaktadır.

İP Cenova HD görüntü teknoloji ile Bebek Bakıcı kamerası ile dileğiniz yerden, dileğiniz zaman 7/24 olarak sesli uzaktan dinleme özelliği ile İphone ve Android uygulama üzerinden izleme imkanı sunmaktadır.

Bebek Bakıcı kamera güvenlik sistemleri sevdikleriniz HD kayıt özelliği ile 2 Megapiksel  1920 x 1080 çözünürlüklü, Geniş açılı lensi, Gece görüş özelliği, Video Sıkıştırmada H.264 Teknolojisi ile çocuklarınızın yanında olamamanız olsanız bile caydırıcı özelliği ile sevdiklerinizi koruma altına almaktadır. Bu sistemler ana santrali yani kayıt cihazı TV veya monitöre bağlanabilmekte ve dileğiniz zaman geriye dönük olarak

Geniş Açılı Görüş Sistemi

Kameraların sabit açıları mevcuttur, Bu açılar ne kadar geniş olur ise o kadar görüş açısı artar. Geniş açılı kameranın konumlandırıldığı yerin %90 kadar kör nokta olmadan görüş açısı sağlar.

Yüksek Görüntü Kalitesi

İp kameralar 2 Megapiksel HD görüntü kalitesi ile bütün renkleri canlı ve kaliteli bir şekilde erişmenizi sağlar. Her detayı rahatlık ile görmenize olanak sağlar.

İP Kamera Gece Görüş Özelliği

Işık kalitesinin yetersiz olduğu veya hiç olmadığı anlarda kameraların üzerinde bulunan gece görüş teknolojisi ile görüntü kesintisi olmadan devam eder.

Bakıcı Uzaktan izleme ve dinleme

Mekandaki internet hattınız üzerinden sabit İP’ye ihtiyaç duymadan, dünyanın neresinde olursanız olun Apple veya Android platformlarından gerekli uygulamayı indirmeniz ve sadece size özel olan kullanıcı adı ve parolanızı girmeniz yerli olmaktadır. Ortamdaki Sesi Dinleme İp Kameraların üzerinde dahili olarak mikrofon bulunmakta olmaktadır, Bu özellik ile kayıt cihazına anlık görüntü kaydı yanı sıra ses kaydı yapılmasına olanak sağlar, İnternet üzerinden cep telefonu veya tablet ile uygulamamızla ortamdaki görüntüyü, sesi anlık olarak izleme ve dinleme imkanına sahip olmaktasınız.

Bebek Bakıcı Kamerası Set içeriği

  • 1 Adet 4 Kanal İP POE Cenova Marka Kayıt Cihazı
  • 1 Adet 1 Terabayt 7/24 özel HDD Disk
  • 4 Adet İP 1920×1080 Full HD POE Sesli, Gece Görüşlü Kamera
  • 100mt Cat6 Data Kablosu ve Cakları

Kurulum ve Montaj Dahil Fiyatı: 9.299 TL

Ürün Kameralarında dahili olarak mikrafon bulunmaktadır. Ses kayıt ve uzaktan izleme ve dinleme yapılabilmektedir. sistemlerimiz 2 YIL Servis Garantili olmaktadır.

Montaj Kurulum ve Garanti Süresi

Bütün ürünlerimizi alanında uzman, eğitimli personelimiz evinizin dekorasyonuna zarar vermeden kablolama işlemlerini PVC kanal ile yapılmakta olup; kurulum ve montaj işlemlerinden sonra 2 yıl servis garantili bir şekilde hizmetinize sunulmaktadır.

Güvenlik Alarm & Kamera Sistemleri

Ev işyeri kamera için özel kamera fiyatları

Ev Kamera sistemleri, Bebek Kamera Sistemleri, İşyeri Güvenlik Kameraları

 

 

Yazıyı sosyal medyada paylaş veya uzmana soru sor.