Desi Alarm Yetkili Servisi & Bayi
İstanbul Desi Alarm Servisi

Desi Alarm Yetkili Servisi & Bayisi olan firmamız 2004 yılından bugüne ev, işyeri alarm, kamera güvenlik sistemlerinde Desi Alarm Yetkili Servisi İstanbul bölgesi genelinde hizmet sunmaktadır.

Desi Alarm İstanbul

Desi Alarm Yetkili Servisi resmi belgeli en tecrübeli bayilerinden biri olan firmamız gelişmiş servis ağı ile İstanbul ilinin bütün ilçelerine ve semtlerine yerinde servis garantisi ile ürün temini, ürün satışı, kurulum ve montaj hizmetlerinin alanında uzman personeli ile 2 yıl garantili olarak hizmet sunmaktadır.

Desi Alarm

Yerli üretim olan Desi Alarm & Güvenlik Sistemleri evinizi, işyerinizi koruma amaçlı birçok hırsız alarm modellerini üretmekte olup; bayiliğimiz & servisliğimiz ile son kullanıcılara uzun yıllar kullanabilecekleri ürünleri hiçbir kiralama veya aylık ücret olmadan satışını ve satış sonrası müşteri memnuniyeti önemsemekte olup; bu sayede diğer alarm markalarından bariz bir şekilde ayrılarak güvenlik sistemi alanında en adı bilenen firmalar arasında yer almaktadır.

Desi Alarm Bayi & Servisi

İnternet ortamında bir çok firma kendisini resmi ve yetkili ana bayi, yetkli servis ve hatta tek distribütör gibi ünvanlar ile asılsız bilgilendirmeler ile son kullanıcıları yanıltmak ve bundan menfi bir şekilde haksız kazanç sağlamak amacı ile reklam ve beyalanlarla müşterilerimizi yanıltmaya yönelik hizmet sunmakta olup; ürün satış, kurulum veya montaj işlemleri sonrası oluşabilen teknik sıkıntı, problemler gibi son kullanıcıyı mağdur eden ve Desi markası ile uzaktan, yakından ilgisi olmayan bu kişi/işletmelerden uzak durulmasını tavsiye etmekteyiz. Desi Alarm Yetkili Servisi & bayiliğini bir arada sunan ev, işyeri alanında 2 yıl servis garantisi ile hizmet sunan işletmemizin google haritalar servisindeki yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Desi Alarm Müşteri Yorumları
Desi Alarm Yetkili Servis Yorumları

Desi Alarm & Güvenlik Sistemlerinin resmi wep sitesi olan; desi.com/bayiler adresinden bayilerini sorgulayabilirsiniz.

Desi Alarm Yetkili Servisi
Yetkili Desi Alarm Servisi

İstanbul bölgesinde ikamet ediyorsanız ve bir güvenlik sistemine ihtiyacınız var ise, alarm sistemi, kamera sistemi, parmak izli ve uzaktan kontrol edilebilen kapı kilit sistemleri, PDKS personel takip sistemleri gibi birçok alanda faaliyet gösteren firmamız, ücretsiz keşif hizmeti ile güvenliğinizi alınabilecek önlemler ve kullanılacak ürünler hakkında sizi bilgilendirmekte olup; kurulum/montaj işlemlerini kendi personeli ile hiçbir aracılık hizmeti olmadan sağlamaktadır.

Güvenliğiniz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için Desi Alarm iletişim sayfamızdan yada wep sitemizdeki iletişim numaralarında 7/24 arayabilir. Aklınıza takılan her türlü soruyu, istek ve taleplerinizi müşteri temsilcimize iletişime geçebilirsiniz.

Desi Alarm Anadolu Yakası

İstanbul Desi Alarm Yetkili Servisi olarak İstanbul Anadolu yakasında da hizmet vermekteyiz.
Anadolu Yakası İrtibat: Telefon: +90 216 575 12 12 GSM: 0543 543 575 12 12

Desi Alarm Avrupa Yakası

İstanbul Desi Alarm Avrupa Yakası %99 bölümüne de kesintisiz bir şekilde hizmetteyiz.
Avrupa Yakası İrtibat: Telefon: +90 212 611 33 11 veya +90 212 611 35 35
GSM: 0541 611 35 35

 

Yazıyı sosyal medyada paylaş veya uzmana soru sor.