Esenler Tkstilkent ve Giyimkent Güvenlik Alarm Kamera Sistemleri hizmeti veren firmamız işyerleri, ofis ve depolar için DESİ Alarm & Kamera Güvenlik ekipmanlarını uygun fiyat politikası, kaliteli ekipmanlarımız ve deneyimli personelimiz ile hiçbir aylık yıllık kiralama ücreti olmadan güvenliğinizi profesyonel işletmeler için tasarlana profesyonel güvenlik sistemlerini hizmetinize sunmaktayız.

Esenler giyimkent Alarm kamera güvenlik sistemleri fiyatları
Giyimkent Alarm Kamera Güvenlik Sistemleri

Alarm sistemlerimiz telefon aramalı ve aramasız olmak üzere iki gruba ayrılmaktadır. Bu modeller alarm sistemine sabotaj, kablo kesimine karşı korumalı, işyerine izinsiz girişlere karşı, dahili iç ve harici dış siren başta olmak üzere çift yönlü koruma sağlamakta, elektrik kesinlerinden etkilenmeyen çift akü sitemi ile işyerinin güvenliğini 48 saate kadar elektriksiz ortamda sağlamaktadır.

Giyimkent Güvenlik Kamera Sistemleri Fiyatları
Giyimkent Kamera Güvenlik Sistemleri

Telefon aramalı alarm modellerimiz GPRS, GSM hattı veya işyeri sabit telefon hattı üzerinden Giyimkent güvenlik merkezine alarm anında mekanın konumu ve adı belirten sesli mesaj bırakmakta ve Giyimkent güvenliğini alarm durumundan haberdar ederek gerekli personelin olay yerine intikal etmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda bu sistem diğer şahsi numaralarınızda kaydedildiği zaman alarm güvenlik sistemimiz belirlenen diğer telefonları da aramaktadır. Bu işlemler için hiç bir şekilde herhangi bir aylık veya yıllık bir ücret söz konusu olmamaktadır.

Kamera güvenlik sistemlerimiz 2 megapikselden başlayan yüksek çözünürlüklü, yüksek kayıt süreli 7/24 kayıt ve cep telefonundan uzaktan izleme imkanına sahip AHD sistemlerden oluşmaktadır.

Alarm ve Kamera Sistemleri Fiyatlarımı Aramaktasınız

Aylık Kira yok, Kontrat yok, Tamamen Size Ait Alarm Güvenlik Sistemi

Güvenlik sistemi çözümleri ve fiyat listesi sayfalarımız
Yazıyı sosyal medyada paylaş veya uzmana soru sor.