Tekstilkent & Giyimkent Güvenlik Alarm Kamera Sistemleri

Tekstilken Alarm Sistemi

Esenler Tekstilkent ve Giyimkent güvenlik alarm kamera sistemleri ürünlerini satış ve kurulum hizmeti veren firmamız işyerleri, ofis ve depolar için DESİ Alarm & Kamera Güvenlik ekipmanlarını uygun fiyat politikası, kaliteli ekipmanlarımız ve deneyimli personelimiz ile hiçbir aylık yıllık kiralama ücreti olmadan güvenliğinizi profesyonel işletmeler için tasarlana profesyonel güvenlik sistemlerini hizmetinize sunmaktayız.

İşyerleri için Profesyonel Tercihler

Alarm sistemlerimiz telefon aramalı ve aramasız olmak üzere iki gruba ayrılmaktadır. Bu modeller alarm sistemine sabotaj, kablo kesimine karşı korumalı, işyerine izinsiz girişlere karşı, dahili iç ve harici dış siren başta olmak üzere çift yönlü koruma sağlamakta, elektrik kesinlerinden etkilenmeyen çift akü sitemi ile işyerinin güvenliğini 48 saate kadar elektriksiz ortamda sağlamaktadır.

Tekstilkent & Giyim Kent Kamera

Telefon aramalı alarm modellerimiz GPRS, GSM hattı veya işyeri sabit telefon hattı üzerinden Giyimkent güvenlik merkezine alarm anında mekanın konumu ve adı belirten sesli mesaj bırakmakta ve Giyimkent güvenliğini alarm durumundan haberdar ederek gerekli personelin olay yerine intikal etmesini sağlamaktadır.

Aynı zamanda bu sistem diğer şahsi numaralarınızda kaydedildiği zaman alarm güvenlik sistemimiz belirlenen diğer telefonları da aramaktadır. Bu işlemler için hiç bir şekilde herhangi bir aylık veya yıllık bir ücret söz konusu olmamaktadır.

Tekstilken & Giyimkent için Tavsiye Alarm Modelleri

Güvenlik personeline alarm sistemin çalmakta olduğu bildiren sabit telefon aramalı veya mobil uygulamalı sistemleri Tekstilken & Giyimkent için tavsiye ediyoruz, ek olarak GSM sim kartlı alarm modelide genelde kullanılmakta olup; işyeri güvenliğini alınabilecek en iyi tedbirler ile kablolu, kablosuz hareket sensör/dedektörleri ile koruma sağlanmaktadır.

Giyimkent Kamera Güvenlik Sistemi

Güvenlik Kameraları ile 7/24 Koruma

Kamera güvenlik sistemlerimiz AHD ve İP teknolojisine sahip yüksek çözünürlüklü, 2 megapikselden başlayan 5 megapiksele kadar yüksek çözünürlüğü destekleyen, 7/24 kayıt veya harekete duyarlı akıllı kayıt özelliği, gece görüşü, mobil telefonlardan, masa üstü bilgisayar üzerinden 7/24 uzaktan canlı görüntü veya geçmiş kaydedilen görüntüyü izleme imkanının hiç bir aylık ücret olmadan 2 yıl servis garatili hizmet sunmaktayız.

Kamera güvenlik sistemlerimiz hakkında daha fazla bilgi, ücretsiz keşif ve fiyat bilgisi için bize ulaşın..

Faydalı olacağını düşündüğümüz bağlantılar

Ev & işyeri güvenlik sistemi üreticisi Desi Alarm'dan her bütçeye göre güvenlik sistemi paketleri ile sevdikleriniz ve değer verdikleriniz koruma altında.