İşyerlerin’de ve garajlarda olmazsa olmaz olan otomatik kepenler hırsızlık olayların ilk başladığı yer olarak sınıflandırılabilir. Doğal olarak işyeri güvenliği kepek güvenliği ile başlanmalıdır.

Kepenk Alarmı
Otomatik Kepenk Alarm Sistemleri

Otomatik Kepenler için DESİ Alarm Sistemlerinin geliştirdiği kepenk alarm olarak nitelendirilen güvenlik sistemi otomatik kepek açılmasını ve ilave olarak darbe sensörü eklenerek kepenge uygulana darbeleri algılayıp; 110 desibellik ses şiddeti ile çalmaya başlamaktadır. Bu Alarm Sistemine ek olarak da sabit veya GSM telefon hatları arama modülü eklenebilmektedir, Bu sayede işyeriniz kepeğinin açılması veya uygulanan şiddetli darbelerde alarm sisteminiz sizi ve sizin belirlediğiniz kişileri arayıp sesli mesaj ile mevcut durumdan bilgilendirme yapmaktadır.
DESİ Güvenlik çözümleri olarak her türlü hırsızlık olaylarına karşı sizleri, oluşabilecek hasar veya maddi zararlara karşı en uygun fiyatlara alarm sistemlerini kendi bünyesinde üretimi gerçekleştirmekte ve bu sistemleri hiçbir aylık yıllık ücret olmadan sizlere direk satışını sunmaktadır.

Kepenk Alarmı
Kepenk Alarm Sistemi

Kepek Alarmı ve diğer alarm sistemlerimizin hepsi 2 YIL servis garantili olarak hizmet verilmektedir. Servisimiz Bütün İstanbul’u Kapsamaktadır. Tüm Türkiye il sınırları içine kapıda ödemeli olarak karko ile ürün gönderimi sağlamaktayız. Alarmlarımız hakkında daha fazla bilgi için bizi +90 212 611 35 35 yada +90 541 611 35 35 nolu telefonlardan arayınız.

İşyeri Kepek Alarm Sistemi
Kepenk Alarmı

Kepenk Alarmı Parçaları
• 1 Adet Dış alan Sireni 110 desibel
• 1 Adet Sanayi tipi Kapı Kontağı
• 2 Adet Uzaktan Kumanda
• 1 Adet 12 Volt Akü
• 2 Adet Koruma etiketi

Opsiyonel: Kablosuz RF Darbe Şok Sensörü

 

DESİ Güvenlik Alarm & Kamera Sistemleri

DESİ işyerleri için güvenlik fırsatları

Kepenk & diğer alarm, kamera Fiyatları

 

Yazıyı sosyal medyada paylaş veya uzmana soru sor.