İSTOÇ Alarm & Kamera Güvenlik Sistemleri - Desi Alarm İSTOÇ

İstoç Alarm

Bağcılar İstoç DESi Alarm Sistemleri profesyonel işletmeler için en ideal alarm & kamera güvenlik sistemleri uygun fiyatlar ile İstoç bölgesine özel indirimler ve kaliteli ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Kiralama ve aylık, yıllık ücret ödeme sistemi olmadan alarm sistemlerini satış ve montaj işlemlerini yetkili bayiliğimiz işyerinizin güvenliğini en üst düzey elektronik ekipmanlar ile alarm veya kamera güvenlik sistemlerini bir telefonunuzla aynı gün içerisinde kurulum işlemlerini yaparak güvenliğinizi sağlamaktayız.

İSTOÇ ALARM SİSTEMİ NASIL ÇALIŞIR

Alarm sistemlerimizin telefon aramalı modelleri alarm anında istoç güvenlik merkezine hangi işyerinde alarmın çalmakta olduğunu sesli bir şekilde güvenlik görevlisine bildirim yapmakta olup; aynı zamanda bu bildirimden sonra sizin belirleyeceğiniz başka telefon numaraları var ise sırası ile bütün aramaları kesintisiz bir şekilde ister sabit telefon hattı üzerinden yada GSM GPRS hattı üzerinden bu aramalar ücretsiz bir şekilde yapmaktadır. Alarm Sistemleri Fiyatları hakkında daha fazla bilgiyi bulabilirsiniz.

İstoç Kamera Güvenlik Sistemi

İSTOÇ KAMERA SİSTEMLERİ ÖZELLİKLERİ

Kamera sistemlerimiz 7/24 uzun süreli kayıt özellikli, gerçek 2 megapiksel çözünürlüğünde olup; orijinal ürünlerden oluşmakta ve uzaktan izleme imkanı ile dilediğiniz zaman dileğiniz yerden ister cep telefonu, bilgisayar üzerinden anlık olarak saniye kaybı bile olmadan izle imkanı ile personel takibi veya hırsızlık olaylarını kayıt altına alınmaktadır. İstoç Kamera Sistemleri Fiyatları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

İstoç bölgesinde Alarm ve Kamera sistemleri caydırıcılık özelliği ile hırsızlık olaylarının büyük oranda önüne geçmekte olup; herhangi bir maddi zarar kayıplarının azalmasında büyük rol oynamaktadır. Her işletmede olması gereken güvenlik sistemlerini sizlere firmamız 2 yıl servis garantisi ile 7/24 hizmet sunmaktadır.

ALARM & KAMERA İSTOÇ YETKİLİ SERVİS & BAYİ

Desi Alarm & Kamera güvenlik sistemleri yetkili bayi ve servisi olarak Bağcılar İSTOÇ bölgesi yakınları olan; Esenler Tekstilkent ve Giyimkent bölgesindeki sitelere de işyeri hırsız güvenlik kamera & alarm sistemleri satış ve montaj hizmetini de sunmaktayız.

Faydalı olacağını düşündüğümüz bağlantılar

Ev & işyeri güvenlik sistemi üreticisi Desi Alarm'dan her bütçeye göre güvenlik sistemi paketleri ile sevdikleriniz ve değer verdikleriniz koruma altında.