Bakırköy Desi Alarm

  • admin
  • 19 Ocak 2023
Bakırköy Desi Alarm
Desi Alarm , Bakırköy Desi Alarm Bayi Servisi

Evlerde ve iş yerlerinde kullanmaya gerek duyduğumuz alarm sistemleri sayesinde güvenliğimizi üst düzeye çıkarmamız mümkündür. Alarm sistemi kullanmanın önemini özellikle ülkemizde son yıllarda artan nüfustan dolayı, bütün mülkiyet sahipleri bu sistemlerin değerini anlamaya başlamıştır. Değerli eşyalarımızı korumak için ihtiyaç duyduğumuz bu sistemler, evlerde sevdiklerimizin can güvenliğini sağlayabilmek içinde kullanılmaktadır.

Desi Alarm Bakırköy bölgesine sağladığımız alarm kurulumu hizmetimiz, güvenliğini üst düzeye çıkarmak isteyen bütün müşterilerimize sunulmaktadır. Satışını gerçekleştirdiğimiz alarm sistemleri, en üst düzey ses sistemine sahiptir. Hareket algılayan hassas sensör sistemleri ile bütün hareketleri algılar ve siren sistemi ile acil durum çağrısı yapılır. Hem dışarıya verilen acil durum çağrısı aynı zamanda profesyonel alarm sistemlerinin içerisinde telefonlu arama yapabilmektedir.

İş yeri alarm sistemlerinde bulunması gereken en önemli özellik; uzaktan çağrı yapabiliyor olmasıdır. Siz nerede olursanız olun, desi alarm sistemleri sayesinde uzaktan haber alabilirsiniz. İzinsiz yapılan girişleri her an öğrenip müdahale edebilmek adına, iş yerinize alacağınız alarm sistemi hakkında detaylı bilgiye sahip olmanız gerekmektedir.

Firmamız ise en ucuz alarm sistemleri satışını gerçekleştiren Türkiye’nin ilk yerli alarm üreticisidir. Piyasaya ilk adımı attığımız günden beri aylık ücretlendirme şeklinde hizmete sunulan alarm sistemlerini kendi paketlerimize dahil etmedik. Çünkü alınan alarm sistemleri bize göre aylık değil, ömür boyu kullanıma sunulmalıdır. Firmamızla iletişime geçerek; aylık ödeme yapmadan alarm sistemlerine sahip olabilirsiniz.

Güvenlik Sistemleri

Güvenliğiniz için herşey burada Desi Alarm Sistemleri elektronik güvenlik çözümleri evinizi, işyerinizi 7/24 koruma altına alır.

Alarm Sistemleri
alarm

Güvenliğiniz bizim için önemli! Sizlere Desi Alarm Sistemlerinin hiç bir aylık, yıllık ücret olmadan sahip olabileceğiniz hırsızlara karşı elektronik tedbirler olan; Alarm Sistemleri ile korunaklı mesken ve yapılar için %100 Türk Malı güvenlik sistemleri sunmaktayız.

Kamera Sistemleri
kamera

Kamera sistemleri ile hayatanızı kolaylaştırın ve daha iyi yarınlar için güvenliğinizi alın. Yüksek güvenlik sistemine sahip, AHD ve İP teknolojisine ile güvenlik kamera sistemlerimiz ile 7/24 evinizi, işyerinizi uzaktan izleyin..

Akıllı Kilit Sistemleri
akilli-kilit

Akıllı kilit sistemlerinde Desi Utopic akıllı kilit çözümleri ile standart bir kapıyı yüksek güvenlikli cep telefonundan, parmak izli, şifreli ve hatta uzaktan kumandalı olarak kullanmanıza olanak sağlayan akıllı kapı kilit sistemi.

Desi Alarm Servis Bölgelerimiz :
Leave A Comment :